فروش نهال انجیر رقم سبز زارع استهبان

? فروش نهال انجیر رقم سبز استهبان

? شناسه دار با استاندارد موسسه بذر و نهال کشور

? گواهی سلامت از حفظ نباتات استان فارس

?نهالستان انجیر نبی اله زارع زیر نظر موسسه ثبت و گواهی نهال بوده و کلیه مراحل تولید زیر نظر کارشناسان باغبانی و کلینیک گیاه پزشکی می‌باشد.

?  آمادگی عرضه نهال مرغوب به اکثر نقاط کشور

? نهال انجیر از نوع رقم سبز است که مقاومت بالایی نسبت به کم آبی و ضعیفی خاک داشته همچنین به شوری آب و خاک تا حدودی مقاوم بوده و میوه آن که به صورت خشک بوده و از ارزش تجاری بالایی برخوردار می‌باشد.

? نهال انجیر دیم استهبان از ارقام پیوندی می‌باشد و از ترکیب دو نهال متفاوت به وجود می‌آید. یک سال برای به ثمر رسیدن میوه نهال انجیر دیم استهبان، کافی می‌باشد و پس از طی شدن این زمان، شما شاهد رشد میوه ای بسیار خوش طعم به نام انجیر دیم استهبان خواهید بود.

?خواص انجیر دیم استهبان:

?انجیر دارای خاصیت ضد عفونت می‌باشد و باعث جلوگیری از افزایش سلول‌‌‌های سرطانی و جلوگیری از بیماری سرطان می‌شود. انجیر نقش مهمی‌در کاهش وزن و کاهش احتمال ابتلا به بیماری هایی مثل یبوست می‌شود. شما به راحتی با مصرف انجیر می‌توانید جلوی بیماری یبوست و بیماری‌‌‌های گوارشی را بگیرید. بهترین میوه ای که سلامتی افراد را تضمین می‌کند، می‌تواند انجیر باشد.

به مدیریت:آقای زارع

 

 

 

 

 

 

نهال , نهال انجیر سبز , انواع نهال , نهال انجیر خشک , نهالستان , فروش نهال انجیر خشک , خواص انجیر خشک استهبان , نهال پیوندی , نهال شناسه دار , انواع نهال در استهبان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed