فروش هیدرولیک جک استورس 

🔧 فروش و تعمیرات حضوری و آنلاین انواع پمپ هیدرولیک، جک، بغل گیربکس

🔧 سیلندر یا جک هیدرولیک ابزاری کارامد و پر استفاده در صنعت می‌باشد، که در اکثر موارد در تجهیزات و ماشین آلات صنعتی برای جابه جایی و بالا بردن وسایل سنگین به کار برده می‌شود.

🔧 این محصولات هیدرولیکی با توجه نوع فعالیت و کارکردی که دارند در گروه‌‌‌های متفاوتی دسته بندی می‌شوند. دو مدل پر طرفدار و کارامد این فراورده‌ها را سیلندر خطی یک طرفه و نوع خطی دو طرفه معرفی می‌نمایند.

🔧 جک هیدرولیک یک طرفه

این ابزار که با نام جک برگشت فنری نیز معروف است، پیستون با کمک گرفتن از انرژی و توان فنر به شکل اولیه خودش بازگشت می‌نمایدو از این ابزار در مواردی که مسافت زیاد است نمی‌توان استفاده نمود چون فنرها در این زمینه محدودیت دارند. چنانچه برای برگشت پیستون به حالت اولیه در این تجهیزات از فنر استفاده نشود می‌توان از طرق دیگری مانند نیروی وزن و یا راهکارهای مکانیکی دیگری بهره گرفت.

🔧 سیلندر یا جک هیدرولیک دو طرفه

در این مدل از جک‌‌‌های هیدرولیک نیرو و فشار سیالات از دو جهت به سیلندر نیرو وارد می‌نماید. در واقع تمامی‌حرکت‌ها در این نوع جک خطی به وسیله انرژی و فشار ناشی از روغن اتفاق می‌افتد، همچنین این ابزار به در دو مدل یک محور یا جفت محور تولید می‌گردند که در نوع جفت محور آن شعاع دو پیستون تعبیه شده کاملا با هم برابر است و فشارهای اعمال شده در دو طرف به یک اندازه است.

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

مدیریت: آقای میلاد ستایش مجد

 

 

بغل گیربکس , فروشگاه پمپ هیدرولیک , پمپ هیدرولیک فرمان , قیمت پمپ هیدرولیک پرس , مشخصات پمپ هیدرولیک , جک هیدرولیک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed