فروش و تعمیرات گاو صندوق امنیت

✨فروش انواع گاو صندوق‌‌‌های ایرانی با برند‌‌‌های کاوه،گنج بان،سدید،گنجینه و خرم

✨تعمیرات و بازگشایی رمزهای مکانیکی و دیجیتالی بدون کوچک ترین تخریب گاو صندوق

✨بارگشایی انواع قفل‌‌‌های ضد سرقت و گاو صندوق‌‌‌های ضد سرقت از کوچک ترین گاو صندوق تا درب خزانه

❇️مهم ترین ویژگی‌‌‌های یک گاو صندوق

🔴مقاومت در برابر آتش

آتش سوزی نگرانی شماره یک خریداران گاوصندوق است و این نگرانی بیراه نیست زیرا طبق تحقیقات کارشناسان، احتمال یک تا چهار آتش سوزی برای هر خانه­ای در طول عمرش وجود دارد.برای مصارف تجاری و مغازه هم مقاوم در برابر آتش میباشد

حداقل میزان مقاومت گاوصندوق نسوز در برابر آتش 30 دقیقه است زیرا بر حسب تجربه، آتش­سوزی معمولا در خانه حرکت می­کند و میزان ماندگاری آتش در یک اتاق نهایتا 20 دقیقه است، پس 30 دقیقه مقاومت قابل قبول است.

البته گاوصندوق­هایی با میزان مقاومت بیشتر هم وجود دارند که قیمتشان هم بالاتر است.

همچنین میزان حرارت داخل گاوصندوق از 125 درجه تا 350 درجه متغیر است و انتخاب هر کدامشان بستگی به محتویاتی دارد که می­خواهید در آن نگهداری کنید.

🔴محافظت در برابر سرقت

طبق نظر مشاوران و کارشناسان امنیتی، سارقان معمولا به دنبال چیزی هستند که بتوانند سریع و راحت حمل کنند و خارج شوند؛ پس اگر گاوصندوق ما قابلیت پیچ شدن به زمین، دیوار یا سقف را داشته باشد و یا یک گاوصندوق دیواری باشد که به خوبی مخفی شده، تا حد زیادی از خطر سرقت در امان است.

همچنین طبق استانداردهای جهانی یک گاوصندوق با امنیت بالا باید حداقل 15 دقیقه در برابر حملات با ابزارهای مختلفی همچون مشعل، انفجار، دیلم، دریل و ضربه مقاومت کند.

🔴 مقاوم در برابر آب

یکی دیگر از ویژگی­های گاوصندوق امن در کنار ضدحریق و ضد­سرقت بودن، مقاومت در برابر آب است.

خطر سیل و ترکیدگی لوله در ساختمان می­تواند باعث نفوذ آب به داخل گاوصندوق شود و اسناد کاغذی یا پول نقد را از بین ببرد، پس باید در زمان خرید گاوصندوق به این نکته هم دقت کنیم.

🔴 امنیت و کیفیت قفل

آخرین خصوصیتی که باید در هنگام خرید گاوصندوق به آن دقت کنیم امنیت و کیفیت قفل و پنل کنترل آن است. یک گاوصندوق خوب باید در اوج امنیت، به سادگی قابل استفاده باشد تا بتوانیم به راحتی آن را باز و بسته کنیم.

می­توانیم یک گاوصندوق رمزی، گاوصندوق اثرانگشتی و یا یک گاوصندوق دیجیتال بخریم که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند.

برای مثال یکی از مزایا و امکانات گاوصندوق دیجیتال، سیستم هشداردهنده است که در موارد خاص مثل باز ماندن درب، یا مواقع خطر به ما هشدار می­دهد.

به مدیریت:محمد عبداله زاده

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

گاو صندوق , انواع گاو صندوق , فروش و تعمیرات گاو صندوق در تهران , گاو صندوق امنیت در تهران , فروش انواع برندهای گاو صندوق در تهران , بازگشایی گاو صندوق بدون تخریب , مهم ترین ویژگی‌‌‌های یک گاو صندوق , قیمت انواع گاو صندوق در تهران , گاو صندوق دیجیتال ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed