Address & Contact

Our Address

قم، بنیاد، بلوار شهید کریمی

فروش و نصب انواع دربهای اتوماتیک و کرکره برقی مهدی دوست

فروش نصب انواع 👇🏼

🔹دربهای اتوماتیک

🔹کرکره برقی 

🔹جک

🔹بازرش

🔹پکیج

🔹رادیاتور

🔹داکت اسپلیت

🔹کولرگازی

شعبه یک: قم، بنیاد، بلوار شهید کریمی

شعبه دو: قم، نیروگاه 

راهنمایی و نکات مهم درخرید کرکره برقی

از کرکره برقی  برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می‌شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می‌خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره  اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه‌ها می‌باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه‌ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می‌شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه‌ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می‌شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از  نیروی کمتر است. شما می‌توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می‌خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب‌‌‌های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می‌شود تا از ورود افراد، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

تیغه کرکره برقی اتوماتیک

انواع درب‌‌‌های اتوماتیک شیشه ای 

درب‌‌‌های کشویی, به دو شکل وجود دارند که هریک متناسب با شرایط مکان مورد نظر , به کار گرفته میشوند.

درب‌‌‌های کشویی تک لنگه : درب‌‌‌های کشویی تک لنگه , تنها دارای یک درب متحرک است که به صورت اسلایدی باز و بسته خواهد شد. این نوع درب ,برای هایی که محدودیت فضا دارند مناسب میباشد. درب تک لنگه برای فعالیت از موتور قدرتمند گیربکسی و چرخ دنده‌ها استفاده میکند.

درب‌‌‌های کشویی دو لنگه : درب‌‌‌های کشویی دو لنگه , متشکل از دو درب متحرک کشویی میباشند, این درب‌ها وزن و اندازه بیشتری نسبت به درب‌‌‌های تک لنگه دارند , به همین علت , اکثر در مکان‌‌‌های وسیع تر مانند کارخانه جات و سوله‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. درب‌‌‌های دو لنگه اغلب از دو موتور گیربکسی برای کار استفاده میکنند.

به مدیریت: جناب آقای مهدی دوست 

 

 

 

 

 

 یراق آلات شیشه سکوریت , مرکز فروش یراق آلات شیشه سکوریت , کارخانه تولید یراق آلات شیشه سکوریت , قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی , یراق آلات شیشه سکوریت ریلی , یراق درب شیشه ای ریلی , درب اتوماتیک , کرکره برقی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed