Address & Contact

Our Address

قشم ، جزیره قشم ، پاساژ فردوس ، لاین عطار

Telephone

فروش و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر ایمن گستر

🔻نصب سیستم‌‌‌های حفاظتی، دوربین مداربسته، دزدگیر، اعلام حریق در سراسر جزیره

🔻با مشاوره رایگان در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.

💠ویژگی‌‌‌های دوربین مداربسته با کیفیت:

🔸قابلیت دید در شب (IR): یکی از قابلیت‌‌‌های لازم برای هر دوربین، دید در شب است. توانایی دوربین در این مورد باعث می‌شود تا در شب دوربین در شب تصاویر مناسبی را تا شعاع مشخصی ثبت نمایند. (شروع از ۲۰ متر)

🔸کیفیت تصویر (رزولوشن): دوربین‌‌‌های مداربسته در انواع مختلف و در کیفیت‌‌‌های متفاوت به بازار ارائه میشوند. تا این زمان شرکت‌‌‌های تولید کننده ی دوربین‌‌‌های مداربسته دوربین‌‌‌های خود را با رزولیشن‌‌‌های ۱ مگاپیکسل، ۲ مگاپیکسل، ۳ مگاپیکسل، تعداد کمی‌۴ مگا پیکسل، ۵ مگاپکسل و ۸ مگاپیکسل به بازار عرضه می‌شوند.

🔸برابری تصویر دوربین با تصویر ضبط شده: یکی از ویزگی‌‌‌های مهم در نصب سیستم‌‌‌های نظارتی این است که برخی از دوربین‌‌‌های مدار بسته کیفیت مناسبی را در تصویر اولیه در اختیار شما می‌گذارند اما تصاویر ضبط شده در دوربین بر خلاف تصاویر دوربین از کیفیت لازم برخوردار نیستند. بسیار مهم است که در هنگام انتخاب دوربین‌‌‌های مدار بسته از برند هایی استفاده کنیم تا کیفیت مناسب را در تصاویر ضبط شده با کمترین حجم ممکن در اختیار ما قرار دهند.

🔸مقاوم در برابر گرد و غبار و بارندگی: برای نصب دوربین درمکان‌‌‌های باز لازم است تا دوربین در برابر هرگونه گرد و غبار و بارندگی مقاومت لازم را داشته باشد.

🔰دزدگیر اماکن

⭕️دزدگیر اماکن، شامل سنسورها و تجهیزاتی است که در بالا رفتن سطح امنیت منازل و مشاغل نقش دارند. سیستم‌‌‌های مداربسته و تجهیزات هشدار و نظارت، از جمله امکانات پیشگیرانه و ضروری برای اماکن مهم خصوصی و تجاری است.

⭕️سیستم‌‌‌های دزدگیر، برای حفظ ایمنی اماکن عمومی‌و خصوصی، از ساختار دوربین مداربسته، بهره قابل توجه ای برده اند. دوربین‌‌‌های مداربسته، با امکانات دید در شب، زوم دیجیتال و قدرت فوکوس، امکان نظارت همه جانبه را فراهم کرده اند.

به مدیریت: غفاری

 

 

 

 

فروش و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر ایمن گستر در قشم , نصب دوربین مداربسته  , دزدگیر , اعلام حریق , ویژگی‌‌‌های دوربین مداربسته , دزدگیر اماکن , فروش و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در قشم , نصب دوربین مداربسته  , قیمت دوربین مداربسته  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed