فروش و پخش دستکش کار و ایمنی مهربد

🔻پخش و فروش انواع دستکش ایمنی و کار

🔻پخش و فروش انواع دستکش‌‌‌های خالدار پاکستانی، نیتریل، کف دوبل، ضد برش، ژله ای، کف چرم، ارگون بلند، هوربات، لی، نفتی، ماسک، وینیل و……

🔰دستکش یکی از وسایلی است که بسیاری از کارگران و افراد فعال در حوزه‌های مختلف در هنگام کار، فعالیت، جوشکاری و برش چوب و فلزات باید از آن استفاده کنند. دستکش‌های ایمنی مخصوص از پارچه‌های متفاوت و با ضخامت‌های گوناگون تهیه می‌شوند تا از هرگونه آسیب سطحی جلوگیری کنند.

⚡️دستکش ایمنی چیست

💠دستکش‌های ایمنی مانند سایر دستکش‌های جفتی انگشت‌های دست را تا مچ پوشش می‌دهند و از دست در برابر عوامل گوناگون حفاظت می‌کنند. این دستکش‌ها عمدتاً از پارچه‌های لاتکسی، پلاستیکی، نیتریل، پلی استر و نخ هستند و ضخامت آن‌ها از دستکش‌های معمولی بیشتر است. برخی از آن‌ها ضد آب، ضد برش و ضد لغزش هستند و معمولاً رویه‌ی آن‌ها متفاوت از قسمت درونی دست است. برخی از این دستکش‌ها در قسمت انگشت‌ها بیرون‌زدگی‌هایی دارند که برای نگه‌داشتن اجسام مناسب هستند.

⚡️مدل‌‌‌های متنوع دستکش ایمنی

💠دستکش‌های ایمنی و لاتکس ازنظر شکل تقریباً یکسان هستند. تنها ازنظر لایه‌ها و میزان قد دستکش با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن‌ها تا آرنج هستند و از چندین لایه تشکیل شده‌اند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

⚡️نکات مهم در خرید دستکش ایمنی

💠برای خرید و سفارش دستکشهای ایمنی بهتر است به نوع فعالیت و کار خود ابتدا توجه کنید و براساس نیازتان دستکش موردنظر خود را تهیه کنید. دستکش‌های ایمنی در سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و تهیه می‌شوند به همین دلیل بهتر است متناسب با سایز دست و انگشت‌های خود دستکش را انتخاب کنید که هنگام کار از دست درنیاید.

به مدیریت: مجتبی نجفی

 

 

فروش و پخش دستکش کار و ایمنی مهربد در اهواز , دستکش کار  , دستکش ایمنی  , دستکش , دستکش خالدار پاکستانی , دستکش  نیتریل , دستکش کف دوبل , دستکش ضد برش , دستکش  ژله ای , دستکش کف چرم , فروش و پخش دستکش کار در اهواز  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed