فیلتر هوای خودرو هاشمی

فیلتر نوین البرز

✅ فروش فیلتر هوا با قیمت استثنایی و کیفیت درخور مشتری ها با سلایق مختلف به شرح زیر

✅ تولید فیلتر هوای پراید و پژو با کاغذ چینی و چسب استاندارد و تعداد چین استاندارد و فوم بدون ناخالصی با قیمت مناسب(کیفیت استاندارد)

✅ تولید فیلتر هوای پراید و پژو با کاغذ ایرانی چسب استاندارد و فوم ترکیب با قیمت بسیار ارزان

✅ تولید فیلتر هوای ماشین های ایرانی سبک و نیمه سنگین با کیفیت مناسب و رقابتی ترین قیمت

✅ هدف ما کیفیت کار شما

✅انواع فیلتر هوای خودروهای سبک و نیمه سنگین

✅«فیلتر هوا» از تجهیزات لازم و ضروری در خودرو است. «فیلتر هوا» به موجب داشتن خاصیت جذب ذرات موجود در هوا، مانع ورود گرد و غبار و ذرات آلوده موجود در هوا به داخل موتور اتومبیل می شود. در حالت طبیعی موتور اتومبیل در قبال هر گالن سوخت از هزار گالن هوا استفاده می کند. در این صورت برای سوخت صحیح خودرو باید از «فیلتر هوا» استفاده کنیم.

بررسی فیلتر هوا :

هیچ وقت از اتوسرویسها نخواهید فیلتر هوای خودروی شما را باد بگیرد چون کاغذ فیلتر هوا را درصدی پنبه تشکیل داده که با این کار عملا روند مثبتی روی فیلتر هوا صورت نگرفته است.
برای بررسی فیلتر ، درپوش آن را باز کنید ( که با بست ها یا سایر اتصالات نگه داشته شده است). فیلتر را درآورده و در برابر تابش نور ( آفتاب ) قرار دهید. اگر فیلتر خیلی تیره و پرتوهای عبوری از آن کم باشند ، نشانه گرفتگی بیش از حد فیلتر است و باید آن را تعویض نمود.در شکل کاملا واضح است

به مدیریت:آقای هاشمی

 

🔹لیست قیمت🔹

 

ارزان ولی با #کیفیت 👌

🔹مزایای تعویض به موقع فیلتر هوا🔹

فیلترهای هوا همگی با چسب با تحمل دمایی بالا با چین های صاف و منظم و کیفیت بنا به درخواست و سفارش مشتری تولید میشود
فوم مورد استفاده برای فیلتر با مقاومت مکانیکی مطلوب میباشد
چین های کاغذ با فاصله های یکدست برای تنظیم مقدار هوای ورودی به محفظه احتراق موتور (که باعث عدم آسیب به موتور میشود) میباشد

🔹کم شدن پیمانه ای حین سوختگیری🔹

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، افزایش انتقاد‌های مردمی از کاهش چندلیتری سهمیه‌های سوخت، بدون سوخت‌گیری و با ایراد نرم افزاری، موجب شد تا دو روز پیش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کند.

طبق این اطلاعیه، پیمانه در نظر گرفته شده در سامانه هوشمند سوخت، ۳.۹۹ لیتری است و نحوه نشان‌دادن باقی مانده سهمیه بنزین در نمایشگر پمپ‌های بنزین، محاسبه بر اساس مضربی از ۳.۹۹ لیتر است.

در بخشی از اطلاعیه اخیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی آمده است: “طراحی سامانه هوشمند سوخت برای جلوگیری از تخلف حاصل از بیرون کشیدن کارت حین سوخت‌گیری، بدین شکل است که با وارد کردن کارت هوشمند سوخت در کارت‌خوان و مشخص شدن مقدار سهمیه، با آغاز سوخت‌گیری، ابتدا ۳.۹۹ لیتر از سهمیه کسر می‌شود و سوخت‌گیری آغاز می‌شود؛ پس از پایان پیمانه نخست، ۳.۹۹ لیتر دیگر از سهمیه کم می‌شود و دوباره سوخت‌گیری ادامه می‌یابد و این فرآیند به‌صورت پیمانه پیمانه تا پایان سوخت‌گیری ادامه خواهد داشت.

اگر در حین سوخت‌گیری کارت از کارت‌خوان بیرون کشیده شود، مقداری که باقیمانده ۳.۹۹ لیتر است از سهمیه آن کارت کسر می‌شود (برای نمونه اگر فرد ۲ لیتر سوخت‌گیری کرده است و کارت را بیرون بکشد، ۱.۹۹ لیتر بیشتر از سهمیه آن کارت کم می‌شود) و اگر همان کارت، دوباره وارد همان کارت‌خوان شود، سهمیه‌ای که بیشتر از لیتراژ برداشت شده از نازل کم شده است، به کارت برگردانده می‌شود. “

انتشار این اطلاعیه، شبهه جدیدی در افکار عمومی ایجاد کرد که برخی از مخاطبان این سوال را مطرح کردند که “آیا باید با ماشین حساب به پمپ بنزین برویم و مضربی از ۳.۹۹ لیتر را سوخت‌گیری کنیم تا از سهمیه ما کسر نشود؟ “

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پاسخ به این سوال گفت: “حجم پیمانه تعریف شده در سیستم سامانه هوشمند سوخت، صرفاً در راستای پیشگیری از تخلف حاصل از بیرون کشیدن کارت است و در صورت رعایت روش صحیح سوخت گیری نیازی به انجام محاسبات عددی نبوده و به هیچ وجه از سهمیه سوخت افراد کاسته نمی‌شود”.

در واقع، کسر عدد از سهمیه بنزین در نمایشگر نازل‌های سوخت، به موجب سوخت‌گیری کمتر از یک مضرب ۳.۹۹ لیتری، به معنای کسر واقعی از سهمیه بنزین نیست و در نوبت بعدی سوخت‌گیری، میزان کسر شده، در میزان سهمیه بنزین نمایش داده شده، دوباره اضافه می‌شود (در واقع هیچ‌گاه به صورت واقعی کسر نشده بوده و فقط در نمایشگر بر اساس مضربی از ۳.۹۹ لیتر، سهمیه‌ها کسر و نشان داده می‌شود).

اما در صورتی که قبل از قراردادن نازل بر سر جای خود، و قبل از آنکه پیغام پرداخت با کیف پول و اتمام سوخت‌گیری مشاهده شود، کارت سوخت از دستگاه خارج شود، به صورت واقعی بین ۲ تا ۵ لیتر از سهمیه بنزین کسر می‌شود و دیگر باز نخواهد گشت.

در این خصوص نیز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد:”تاکید می‌شود در صورت خارج کردن زودهنگام کارت سوخت از کارتخوان جایگاه، سوخت‌گیری قطع می‌شود و لیتراژ یاد شده از سهمیه کسر می‌شود، بنابراین تنها به اندازه لیتراژ سوخت‌گیری شده، هزینه محاسبه خواهد شد.

شایان یادآوری است که هموطنان ابتدا کارت سوخت شخصی را داخل کارتخوان قرار دهند، سپس رمـز چهار رقمی آن را وارد کنند، نازل را بردارند و سوخت‌گیری را آغاز کنند، پس از پایان سوخت‌گیری، نازل را به‌درستی سر جای خود قرار دهند و پس از مشاهده پیام «کارت را بردارید» کارت سوخت شخصی خود را از کارتخوان خارج کنند.

هموطنان عزیز توجه کنند که از برداشتن کارت سوخت شخصی خود از کارتخوان جایگاه عرضه سوخت پیش از قرار دادن نازل در جای خود، خودداری کنند. “

منبع: تسنیم

فیلتر , فیلترهوا  ,فیلتر هوای خودرو ,  فیلتر هوای خودروهای سبک و نیمه سنگین ,  فیلتر هوای خودرو در کرج , قیمت فیلتر هوا  , مزایای فیلترهوای خودرو ,

 

ساعات کار

شنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

یک‌شنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

دوشنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

سه‌شنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

چهارشنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

پنج‌شنبه

8 الی 14 و 17 الی 21

جمعه

8 الی 14 و 17 الی 21

آدرس

آدرس:

کرج،بلوار هفت تیر،نرسیده به میدان امام حسین،کوچه محمدی

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields