آدرس & اطلاعات

Our Address

یزد ، اکرمیه

قالیشویی دریا 

🔹 قالیشویی ، مبل شویی ، تعمیرات فرش 

🔹 با دستگاه تمام اتوماتیک

🔹 لکه گیری ، رفوگری ، مبل شویی در منزل

🔹 مقدمات شستشو :
1- غبارگيري معمولي
2- غبارگيري ماشيني
3- بازرسي
4- رفو كاري
5- لكه گيري

🔹 شست و شوی فرش ها به روش سنتی مناسب است صنعتی؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با آمدن قالیشویی های مدرن و قالیشویی های آنلاین، قالیشویی در کارگاه ها یا کارخانه های قالیشویی، و با دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و با مواد و شامپو های مخصوص فرش شسته می شود که علاوه بر پاکیزگی بیشتر از تار و پود قالی و رنگ آن محافظت می گردد.

🔹 چرا بهتر است که فرش هایتان را به قالیشویی بدهید؟

دلایل زیادی وجود دارند که شما را متقاعد کنند تا به جای آستین بالا زدن برای شستن فرش هایتان به دنبال استفاده از خدمات قالیشویی باشید. اول و مهم تر از همه این که با این روش نه تنها کار نظافت قالی هایتان را به دست افراد کاردان می سپارید، بلکه صرفه جویی قابل ملاحظه ای نیز در مصرف آب کشور می کنید. چرا که متخصصین قالیشویی موظف اند که با توجه به استانداردهای صنفشان، کار را به صورت کاملا اصولی و درست انجام دهند.
همچنین جالب است بدانید که قالیشویی ها اغلب علاوه بر شستشوی تخصصی انواع فرش ها و تابلو فرش ها، خدمات دیگری نظیر لکه بری، رفوگری، شیرازه پیچی، ریشه زنی، دارکشی، رفع سوختگی و ترمیم آن ها را نیز ارائه می دهند که بسیار کاربردی است. همچنین شستن فرش های رنگ روشن یا انواع فرش ابریشم از حساسیت بسیار بیشتری برخوردارند که این متخصصین صحت و سلامت هر نوع فرشی را پس از شستشو تضمین می کنند.

مدیریت : آقای حاتمی

قالیشویی آنلاین , قیمت قالیشویی , کارخانه قالیشویی , قیمت قالیشویی ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields