قطعات انواع خودروهای سبک و سنگین و ماشین آلات راهسازی ایران استوک

⚙️ ایران استوک با بیش از چهل سال سابقه در تهیه و تامین قطعات انواع خودروهای سبک و سنگین و ماشین آلات راه سازی

⚙️ لنت اصلی ولو و سری، واردات باطری هیبرید مخصوص خودروهای داخلی

⚙️ انواع موتور و گیربکس، داشبورد و تزئینات مینی بوس و ون

⚙️ واردات انواع قطعات بدنه و موتوری موتور سیکلت‌‌‌های سنگین CG400 به بالا

⚙️ آشنایی با قطعات یدکی خودروهای سنگین

⚙️ گیربکس – گیربکس در سیستم انتقال قدرت خودروها، نقش اساسی دارد.از وظایف اصلی گیربکس میتوان به تنظیم دور موتور و تنظیم سرعت خودرو و ایجاد تناسب بین سرعت موتور و چرخ‌ها اشاره نمود.گیربکس برای اینکه وظایف خود را به درستی انجام دهد، باید بصورت مداوم مورد بررسی قرار بگیرد و در صورتی که نیاز به تعویض روغن داشته باشد، باید روغن آن تعویض گردد.برای تعویض روغن گیربکس میتوان از دستگاه تعویض روغن گیربکس استفاده کرد.

⚙️ سپر – سپر یا ضربه گیر قسمتی از خودرو است که هم در وسایل نقلیه سبک و هم کامیون‌ها استفاده میشود.ضربه گیر در قسمت جلوی کامیون، زیر مشبک جلویی قرار دارد.وقتی ضربه ای به جلو کامیون از طرف وسایل نقلیه دیگر وارد میشود، با وجود سپر، این ضربه‌ها کنترل شده و آسیب به سایر قسمت‌ها کاهش یافته و در نتیجه هزینه تعمیر به حداقل میرسد.

⚙️ گلگیر – گلگیرها، بخشی از بدنه کامیون و سایر وسایل نقلیه هستند که به شکل قوس ساخته شده از پلاستیک و یا فلز در اطراف هر کدام از چرخ‌ها قرار میگیرند و از چرخ‌ها در برابر شرایط بیرونی و انواع اشیای پرتاب شده، محافظت می‌کنند.

⚙️ هود – این مولفه یکی از قابل مشاهده ترین و کاربردی ترین قسمت‌‌‌های بدنه خودرو شما است.هود از موتور و سایر اجزای اساسی کامیون شما محافظت می‌کند.

⚙️ میل گاردان – یکی دیگر از قطعات مورد استفاده در کامیون، میل گاردان است.وظیفه اصلی میل گاردان انتقال نیرو و گشتاور از گیربکس به دیفرانسیل است.

⚙️ نکته قابل توجه در مورد قطعات و لوازم یدکی خودروهای سنگین و سبک این است که این قطعات بطور دوره ای مورد بازبینی و بررسی قرار بگیرند و در صورتی که هر کدام از قطعات فرسوده و یا خراب شده باشند، به موقع تعویض و یا تعمیر گردند، در غیر اینصورت قطعات فرسوده و خراب، ممکن است عملکرد سایر قطعات را تحت تاثیر قرار داده و باعث آسیب به آنها میشوند.امروزه روش‌ها و دستگاه‌‌‌های زیادی ابداع شده اند که با استفاده از آنها عیب یابی و تعمیر خودروها راحت تر شده است.دستگاه دیاگ لانچ یکی از وسایلی است که در مراکز تعمیر خودرو برای عیب یابی سریع خودروها مورد استفاده قرار میگیرد.

مدیریت: آقای سید محمد سادات

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

قطعات خودروهای سبک و سنگین , ماشین آلات راهسازی , قطعات ماشین آلات راهسازی , قطعات ماشین آلات راهسازی کوماتسو , لوازم یدکی ماشینهای سنگین , لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed