قفسه‌‌‌های فروشگاهی پورصفر

✅طراحی و اجرای انواع قفسه‌‌‌های پیشرفته برای فروشگاه ها، مغازه‌‌‌های لوازم یدکی، سوپرمارکت‌ها و انبارها، مشبک، پیشخوان، فایل، نردبان، رگال

✅قفسه بندی فروشگاهی یکی از راه‌‌‌های معمول و رایج مورد استفاده در اکثر فروشگاه هاست از یک لاستیک فروشی تا یک مال چند طبقه یا دکه‌‌‌های کنار خیابان همه از قفسه‌ها برای نگهداری و جلو دید قرار دادن اجناس استفاده می‌کنند.

✅تهیه قفسه بندی، نصب و معمولا دمونتاژ آن جزو هزینه هایی است که یک فروشگاه باید در نظر داشته باشد. شکل و شمایل و ویژگی‌‌‌های قفسه‌ها می‌تواند باعث افزایش فروش یا برعکس کاهش فروش می‌شود. بنابراین جزو موارد مهمی‌است که باید به دقت بررسی و انتخاب دقیقی در مورد آن انجام شود.

✅یکی از موارد بسیار مهمی‌که بایستی در فروشگاه‌ها اعم از فروشگاه‌‌‌های هایپر و سوپر مارکت‌‌‌های بزرگ تا یک مغازه معمولی مدنظر قرار بگیرد. قفسه بندی کالا هاست.

✅مهم ترین جایی که مشتری از آن به محصولات نگاه می‌کند بخش زیادی از زیبایی بصری هر فروشگاهی به قفسه بندی آن فروشگاه اعم از طرح و رنگ و اندازه آن وابسته است. قفسه باید به شکلی باشد که در خرده فروشی‌ها به نوعی مشتریان را دعوت به خرید کند.

به مدیریت آقای پورصفر

 

 

 

 

 

فروش قفسه فروشگاهی در رشت , قفسه‌‌‌های فروشگاهی  , قفسه‌‌‌های سوپرمارکتی , فروش قفسه رشت ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed