Address & Contact

Our Address

رشت

Telephone

لوله بازکنی بخشی پور

🔴بازکردن انواع لوله آشپزخانه، کفشور، حمام،توالت ایرانی و فرنگی و لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ژنراتور بدون کثیف کاری و تضمینی

🟢ترکیدگی و نشت یابی با دستگاه دیجیتالی کامپیوتری

🔴درآوردن اشیا ازداخل لوله

🟢با کادر مجرب وحرفه ای

🔴حضور فوری درمحل، بصورت شبانه روزی، با نازلترین قیمت

💠علائم و علت گرفتگی لوله

🌀در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله با چاه منزل شما می توانید از طریق تماس با متخصصان و کارشناسان ما علت بوجود آمدن این امر را بررسی و رفع کنید. تا زمانی که علت گرفتگی لوله و چاه مشخص نباشد نمی توان این مشکل را بطور کامل برطرف کرد و بعد از مدتی، ممکن است لوله و چاه دچار گرفتگی شود.

🌀علت گرفتگی لوله در آشپزخانه به طور رایج، ریختن باقی مانده مواد غذایی و چربی ها داخل چاه می باشد. حتی شستن ظروف چرب با آب سرد نیز می تواند باعث گرفتگی لوله شود. زیرا چربی ها در دمای پایین به صورت نیمه جامد تبدیل شده و می توانند در دیواره لوله رسوب کنند. تکرار این عمل می تواند طی مدتی، گرفتگی لوله را به همراه داشته باشد. برای پیشگیری از وقوع این مشکل می توانید از توری یا سبدهای مخصوص برای خالی کردن پسماند مواد غذایی استفاده کنید.

🌀علت گرفتگی چاه توالت نیز به صورت رایج، افتادن اجسام داخل آن می باشد. گزارش افتادن دستمال توالت، تلفن همراه و سایر اجسام به داخل چاه تا کنون بسیار زیاد بوده است. جالب است بدانید ریختن مو داخل چاه می تواند به مرور زمان باعث گرفتگی لوله شود. زیرا به هم گره خورده و باعث تجمع رسوبات می شوند. برای پیشگیری از بروز این مشکلات می توانید از چاه بست برای ورودی چاه توالت استفاده کنید.

🌀اگر تخصصی در لوله باز کنی ندارید حتما از افراد متخصص در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده کنید، زیرا هر اقدام اشتباه توسط افراد غیر ماهر موجب هل دادن و حرکت شئ در عمق لوله می شود که در این صورت مجبور هستید که برای بازکردن آن کنده کاری و لوله کشی مجدد انجام دهید.

به مدیریت:امیر بخشی پور

 

 

 

لوله بازکنی ارزان , قیمت لوله بازکنی , لوله بازکنی فوری , دستگاه لوله بازکنی دیجیتال , لوله بازکنی در رشت , خدمات تخلیه چاه در رشت , انواع خدمات فنی و لوله کشی در رشت , خارج کردن اشیا از چاه , تشخیص ترکیدگی لوله ,  لایروبی و ته زنی چاه , لوله بازکنی بخشی پور در رشت , لوله بازکنی بخشی پور ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed