Address & Contact

تخلیه چاه و فنر منصف در مرکز، جنوب و غرب تهران

🔵استفاده از بهترین دستگاه های فنر زنی با انواع فنرهای فولادی و تراکم هوا

🔴اجرای خدمات لوله بازکنی با مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها

🔵با قیمت مناسب و ارزان

🔴رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی و آشپزخانه

🔵باز کردن چاه و کفشور

🔴رفع گرفتگی توالت فرنگی

🔵در آوردن جسم از چاه

🔴تشخیص ترکیدگی لوله ، نشت یابی لوله آب و فاضلاب و رفع نم

🔵رسوب زدایی لوله و شیر آلات ،نصب شیرآلات ساختمانی در حمام و سرویس بهداشتی

✳️گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان امری اجتناب ناپذیر است و برای اکثر مردم اتفاق می افتد.

💢روش های مختلفی هم برای رفع این گرفتگی و لوله بازکنی وجود دارد که از آن جمله میتوان به دستگاه های لوله بازکن اشاره کردوسیله‌ای که با فنر برقی که داخل لوله یا توالت زده میشود که سبب رفع گرفتگی شود.

💢دستگاه لوله بازکنی با بقیه روش ها تفاوت دارد و معمولا در منازل یافت نمی شود .این دستگاه ها دارای فنر بسیار بلندی می باشد که درون محفظه مخصوص آن قرار گرفته و به مقداری که نیاز است.

⚜️این فنر به درون مجرایی که دارای گرفتگی است فرستاده شده و سپس با روشن کردن دستگاه فنر شروع به گردش میکند و هر نوع گرفتگی را از درون لوله بیرون می آورد برخلاف روش بازکردن لوله با فنر و دریل ایمنی کار با این دستگاه بسیار بالا است چرا که دست انسان با فنر تماس ندارد و چرخش فنر به دست اسیب نمی رساند از دیگر مزایای دستگاه های لوله بازکنی  می توان به سرعت عمل بالای آن در رفع گرفتگی اشاره کرد.

به مدیریت : ابولفضل حسن لو

 

 

 

 

لوله بازکنی تهران , لوله بازکنی در مرکز تهران , لوله بازکنی در غرب تهران , لوله بازکنی در جنوب تهران ,تخلیه چاه در مرکز تهران , تخلیه چاه غرب تهران , تخلیه چاه در جنوب تهران  , تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب , لوله کشی آب , نصب توالت فرنگی , تعویض توالت ایرانی با فرنگی , تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در غرب تهران , تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در مرکز تهران  , لوله کشی آب در جنوب تهران , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed