Address & Contact

Our Address

اصفهان ، فلاوجان ، شهرک صنعتی اشترجان

ماشین سازی قاسمی

💠تولید و ساخت دستگاه های سی ان سی چوب و سنگ

💠تراش ، فرز ، حکاکی

🔰CNC مخفف شده Computer Numerical Control به ‌معنای کنترل عددی با کامپیوتر است. اگر بخواهیم به تاریخچه ساخت این دستگاه بپردازیم باید بگوییم قدمت این دستگاه به سال ۱۹۵۰ باز می‌گردد. اولین بار جان پارسانگ دستگاه NC را برای ساخت قطعات پیچیده و بسیار دقیق صنعت هوانوردی و نیروی هوایی آمریکا ساخت. پس از آن انستیتو MIT در سال ۱۹۵۲ سری پیشرفته و کامل‌تری به نام NC1 را ساخت که توانایی کنترل در راستای سه محور را داشت.

🔰 بعدها در سال ۱۹۵۹ با بهره‌گیری از کامپیوترهای پیشرفته دستگاه CNC ساخته شد که از آن در کارهای مختلفی مانند برش، حکاکی، مونتاژ و … استفاده می‌شد.

⭕️دستگاه سی ان سی (CNC) چوب

این دستگاه برای برش چوب و ام دی اف به کار می‌رود. از این دستگاه برای ساخت تجهیزاتی مانند میز کامپیوتر، صندلی، قاب‌ تزیینی، وسایل تزئینی چوبی، منبت‌کاری مبلمان‌، ساخت مجسمه‌های چوبی و… استفاده می‌شود.

⭕️دستگاه سی ان سی (CNC) سنگ

دستگاه سی ان سی (CNC) سنگ وسیله‌ای مناسب برای برش و کنده‌کاری سنگ است و برای کارهایی مانند سنگ‌نوشته، مجسمه‌های سنگی، سنگ قبر و … به کار می‌رود.

به مدیریت : آقای قاسمی

 

 

ماشین سازی در اصفهان , ماشین سازی قاسمی ,  ساخت دستگاه های سی ان سی چوب و سنگ در اصفهان , CNC , دستگاه سی ان سی (CNC) چوب , دستگاه سی ان سی (CNC) سنگ ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed