Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی،سلماس،کمربندی جاده تبریز

تولید و اجرای مبل آرگون

🌟تولیدی مبل راحتی 
🌟تولید مبل چستر 

✳️به طور کلی مبلمان و علی الخصوص مبلمان راحتی (تمام پارچه) از ۴ قسمت تشکیل میشود:

۱.اسکلت(کلاف) ۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)۳.پارچه ۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

۱.اسکلت(کلاف)

🔸به تأیید اکثر تولید کنندگان و نجِّاران این حرفه بهترین چوب برای یک مبل تمام پارچه، چوب روسی یا همان نراد که نام رایج آن در دنیا Fir و Sapen، میباشد.

🔸این چوب فاقد درون چوب مشخص و رنگ سفید مایل به قرمز و فاقد مجاری صمغی، راست کار، سبک، واکشیدگی و همکشیدگی کم، قابلیت ترک خوردن کم هنگام خشک شدن، بسیار خوش کار سنباده خوری خوب، میخ خوری و پیچ خوری عالی است.

🔸به همین منظور تمامی‌کلاف‌‌‌های این گروه از چوب‌‌‌های روسی نو به انضمام تخته‌‌‌های چند لایی ۱۶ میل میباشد.

۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)

🔸از مهمترین دغدغه‌‌‌های کسانی که قصد خرید مبل دارند این است که آیا تشک مبل دوام کافی را دارد و در برابر نشستن‌‌‌های مداوم از فرم خارج نمیشود؟

🔸لازم به توضیح است که، اسفنج‌ها برحسب کیلوگرم دسته بندی میشوند که منظور از کیلوگرم چگالی آن میباشد مانند اسفنج ۳۰،۲۵،۲۰،۱۷،۱۵،۱۲ ودر نهایت ۳۵ کیلویی ؛ هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد طول عمر اسفنج بیشتر است اسفنج ۳۵ کیلویی و فوم‌‌‌های سرد بهترین گزینه برای نشیمن مبل میباشد که گروه صنعتی بهسازان برای تمامی‌کف مبلی خود و همچنین تمامی‌قسمت مبل از آن استفاده میکند.

۳. پارچه

🔸پارچه‌‌‌های استفاده شده در تولیدات این گروه از جنس نانو و محصول کشور ترکیه میباشد از مشخصه‌‌‌های این پارچه کیفیت بالای رنگ، تنوع در طرح و رنگ، بافتی بی نظیر، عدم استفاده از مواد شیمیایی حساسیت زا، عدم ایجاد پرز و مقاومت زیاد در برابر سایش و کمرنگ شدن، پاک شدن آسان از آلودگی، ضد آب و ضد حریق بودن آن است.

۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🔸پایه‌ها از اجزای پرمصرف مبل هستند، که تمامی‌وزن مبل و شخص استفاده کننده بر روی پایه‌‌‌های مبل میباشد و همچنین پایه‌ها نقش بسیاری د زیبایی مبل ایفا میکنند. به همین منظور این گروه از چوب وارداتی بسیار مقاوم که به چوب راش گرجستان معروف ا ست استفاده میکند که چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن و مقاوم در مقابل حشرات و قارچ‌ها میباشد.

مواردی که شامل ضمانت نمیشود:

۱.صدمات ناشی از حمل و نقل
۲.صدمات وارده به پارچه مانند برخورد اشیاء تیز و سوختگی پارچه
۳.استفاده نا صحیح از مبلمان

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

💎ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

💎قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

💎ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

💎چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

💎قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

💎وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

به مدیریت:محمد دیوانی 

تولید مبل آرگون در سلماس , اجرای مبل آرگون در سلماس , مبل آرگون , مبل , تولیدی مبل , تولیدی مبل راحتی , تولیدی مبل چستر , تولید انواع مبل و راحتی , قیمت مبل , هزینه ساخت مبل , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed