Address & Contact

Our Address

مشهد ، آرامگاه فردوسی ، جاده حسن آباد ،اول روستای حسن آباد ، دست چپ

توزیع انواع بلوک‌‌‌های سیمانی پرسی اتومات پوکه حشمتی در مشهد 

✳️تولید بلوک 2سوراخه، 3 سوراخه، ته باز، ته بسته در ابعاد 40*20 و 20*10 سانتی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت 

✳️ تولید انواع جدول 

✳️تولید انواع قطعات بتنی 

💠بلوک سیمانی چیست؟

⚜️بلوک سیمانی از انواع مصالح ساختمانی پیش‌ساخته محسوب می‌شود. در حال حاضر پرکاربردترین و اصلی‌ترین بلوک در صنعت ساخت و ساز همین بلوک سیمانی است. این قطعات در اندازه و ابعاد مختلفی موجودند. کاربردهایی متنوع دارند. مهندسین پروژه باتوجه به نقشه و برنامه‌ی از پیش تعیین‌شده نسبت به انتخاب بلوک سیمانی خاصی اقدام می‌کنند. این انتخاب همچنین بستگی به شرایط محیطی و اقلیم مورد استفاده‌ی بلوک‌های سیمانی را دارد.

💠انواع بلوک سیمانی

⚜️انواع بلوک سیمانی با توجه به جرم آنها در سه شاخه تعریف شده است:

🔴بلوک سیمانی سنگین با چگالی بالای 2000 کیلوگرم بر مترمکعب: این نوع بلوک‌ها دارای سوراخ‌هایی است که با پرکننده‌ شن و ماسه، پر می‌شوند و به همین دلیل وزن سنگینی دارند. این بلوک‌ها ابعاد بزرگترین نسبت به سایر انواع بلوک‌ها دارند و به خاطر ضخامت بیشترشان در سازه بنایی یا ساخت دیوارهای محوطه به کار می‌روند. بد نیست بدانید که باید توجه داشت هرچه وزن بلوک بیشتر باشد تاب فشاری آن نیز بیشتر است.

🔴بلوک نیمه‌سبک با چگالی بین 1700 تا 2000 کیلوگرم بر متر مکعب: اغلب در این تقسیم‌بندی، بلوک نیمه‌سبک، زیرشاخه‌ بلوک سبک محسوب می‌شود.

🔴بلوک سبک با چگالی کمتر از 1700 کیلوگرم بر متر مکعب: بلوک سبک یا بلوک پوکه‌ای از ریزدانه‌ پوکه‌ معدنی (مقاوم‌تر از صنعتی) یا صنعتی ساخته می‌شود یا در حین تولید به واسطه‌ واکنش‌های شیمیایی، حباب‌هایی در ساختار آن پدید می‌آید که آن را سبک‌وزن می‌کند. از این بلوک‌ها در سقف‌های تیرچه بلوک استفاده می‌شود. با وجود کاهش وزن در بلوک‌های سبک، مقاومت در این نوع بلوک‌ها آن قدرها هم کمتر از بلوک‌های معمولی نیست.

به مدیریت: عباس حشمتی

 

 

 

 

 

مجتمع تولیدی بزرگ بلوک حشمتی ,  بلوک  , بلوک سیمانی پرسی , بلوک سیمانی چیست , تولید انواع قطعات بتنی در مشهد , تولید انواع جدول در مشهد , تولید بلوک 2سوراخه , تولید بلوک 3سوراخه , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed