فروش سنگ لاشه ورقه ای در سراسر کشور

✅تولید،فروش و اجرای سنگ ورقه ای،سنگ کوبیک،سنگ لاشه،سنگ قلوه

✅تولید و پخش سنگ ورقه ای در رنگهای مختلف

✅فروش سنگ قلوه،سنگ مالون و سنگ آتشفشانی

✅طراحی و ساخت محوطه ی ویلا و باغ

✅همچنین این گروه دارای اکییپی مجرب جهت طراحی و اجرای سفارشات شما میباشد که در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت سفارشات شما مشتریان محترم را به اتمام میرساند.

?سنگ لاشه

سنگ لاشه، سنگی است که نتوان آنرا بعنوان سنگ تزئینی بکار برد، سنگ لاشه ولی قابلیت استفاده جهت ساخت دیواره‌ها و استفاده در ساخت پلها و… را داشته باشد. همچنین در کارخانه‌‌‌های سنگ لاشه از سنگ لاشه برای تولید پودر سنگ استفاده می‌شود.  عموم سنگهاى ساختمانى که بصورت مالن (سنگ تراشیده و چکش سنگ لاشه خورده) یا اشکال غیرمنظم براى پى ساختمان، دیوار و پایه پل بکار مى روند در ردیف سنگ لاشه قرار دارند. به عبارت دیگر معادن سنگى که سنگ قواره و کوپ نمى دهند بصورت سنگ لاشه مورد استفاده و بهره بردارى سنگ لاشه قرار مى گیرند.

?سنگ کوبیک

کوبیک نوعی سنگ است که از سالیان پیش برای سنگ فرش خیابان‌ها، باغ‌ها و… مورد استفاده قرار میگرفته که میتوان گفت این نوع سنگ فرش جایگزینی برای سنگ فرش سیمانی و فالت بوده است. که البته مزایای بسیاری نسبت به سنگفرش‌‌‌های دیگر دارد.

?سنگ ورقه ای

سنگ ورقه ای به سنگ هایی اطلاق می‌شود که به طور طبیعی به صورت ورقه در طبیعت یافت می‌شود. این سنگ‌ها در کنار قیمت مناسب خود، کیفیت و استحکام خوبی نیز دارند. از لحاظ قیمت جز ارزان ترین سنگ‌‌‌های  ساختمانی به شمار می‌روند. سنگ ورقه ای معمولا بدون هیچ تغییری مورد استفاده قرار میگیرد. فقط برای برداشت و حمل و نقل ممکن است کمی‌خرد شود یا حین کار به قطعاتی با ابعاد مورد نیاز شکسته شود اما هیچ فرآوری بر روی این سنگ انجام نمیشود. یعنی ساب نمی‌خورد و معمولا برش زده نمی‌شود. البته در مواردی ممکن است به خواست مشتری به اشکال خاصی در بیاید اما معمولا در همان شکل ظاهری اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا از سنگ‌‌‌های ورقه ای برای کف و یا نمای دیواری  خانه‌‌‌های ویلایی استفاده می‌کنند. بیشترشهرداری‌ها نیز برای کفپوش و پارکت  یا پیادروها به دلیل داشتن دو ویژگی استحکام و قیمت مناسب از انواع رنگ‌‌‌های سنگ ورقه ای استفاده می‌نمایند. سنگ ورقه ای در رنگ‌‌‌های آبی فیروزه ای، سبز، قرمز جگری، قهوه ای سوخته تا روشن، زرد طلایی و لیمویی، کرم استخوانی و … دیده می‌شود.

?قلوه سنگ

به سنگ هایی که از نظر ابعادی بزرگتر از سنگ ریزه‌ها و کوچک تر از تخته سنگ هستند و ابعاد آن بین ۶۴ تا ۲۵۶ میلی متر هستند سنگ قلوه می‌گویند. قلوه سنگ‌ها از معادن شن و ماسه به دست می‌آید و جز سنگ‌‌‌های طبیعی دسته بندی می‌شود.

از قلوه سنگ‌ها برای سنگ فرش کردن راه‌ها و کف خیابان‌ها و در ساختمان سازی استفاده می‌شود. از قلوه سنگ‌ها در طراحی‌‌‌های داخلی و طراحی فضا‌‌‌های سبز استفاده می‌شود. استفاده از این سنگ‌ها در طراحی‌‌‌های فضاهای سبز می‌تواند جلوه ی زیباتری به نمای کلی محوطه بدهد. از کاربردهای دیگر این قلوه سنگ‌ها می‌توان به استفاده ی آن در محوطه سازی‌‌‌های شهری و روستایی و محوطه سازی‌‌‌های اماکن تفریحی و اماکن گردشگری و همچنین در محوطه سازی شهرک‌‌‌های مسکونی، باغ ها، تالار ها، رستوران ها، پارک ها، هتل ها، آب نما‌ها و … استفاده کرد.

?راک استون

 

به مدیریت:آقای علی رضایی

 

شماره‌‌‌های تماس:
۰۹۱۸۶۲۶۹۲۳۲
۰۹۳۵۷۵۰۶۴۷۷

 

سنگ لاشه ,  سنگ ورقه ای ,  سنگ کوبیک ,  قلوه سنگ ,  تولید و فروش انواع سنگ در سراسر کشور ,  تولید سنگ الوند در گیلان و مازندران ,  سنگ مالون ,  سنگ آتشفشانی ,  طراحی و ساخت ویلا و باغ ,  کاربرد سنگ‌‌‌های مختلف در طراحی ویلا , کاربرد سنگ کوبیک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed