مرکز ترک اعتیاد سرای مهر

با سلام خدمت یاران مهربان و هم شهریان عزیز و دوستان گرانقدر مرکز ترک اعتیاد اقامتی میان مدت سرای مهر در راستای کاهش تقاضای مواد مخدر در زمینه سمزدایی و درمان اعتیاد به دارو بهترین و کم نظیر ترین خدمات را به شهروندان خود عرضه مینماید.

این مرکز شبانه روزی بوده و فرد بیمار طی مراحل درمان سمزدایی شده و پس ازآن تحت مشاوره فردی توسط روانشناس مرکز و مددکار و آموزش مهارت های زندگی بدون مصرف مواد و مشروبات الکلی و همچنین کلاسهای آموزشی گروهی قرار میگیرد.فرد بهبود یافته پس گذراندن یک دوره درمان و ترخیص شدن از مرکز ،به حال خود رها نشده و حداقل تا شش ماه پس ازآن پیگیری درمان میشود.

کل مراحل درمان با حضور پزشک ، مددکاران و دو روانشناس مرکز ما صورت میگیرد.

لازم به ذکر است که مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سرای مهر جزء محدود مراکزی است که به صورت << واقعی و بالفعل >> از پزشک جهت ویزیت بیماران و از مشاور و روانشناس اعتیاد جهت درمان بیمار استفاده میکند.

روش ما در ترک مواد مخدر ” ایمان مدار و پرهیز مدار ” میباشد یعنی بیمار بدون نیاز به دارو دوره خود را در زمانی که مهمان این مجموعه میباشد طی میکند.
این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی استان خوزستان و دارای مجوز رسمی از ارگان ذیصلاح میباشد.

این مجموعه در درمان انواع مواد صنعتی و سنتی اعم از خانواده مت آمفتامین ، تریاک ، هروئین ، کراک حشیش ، شیشه و داروهای اعتیاد آور مانند ترامادول ،متادون و اوپیوم و بورپرنورفین و… خدمات ارزنده و نتیجه بخش ارائه میدهد.

فرد بهبودیافته بعد از ترخیص، می تواند در صورت تمایل از کلاس های بهبودی و مهارتهای زندگی و کنترل وسوسه و… که بصورت مستمر و روزانه درمرکزبرگزار میشود، استفاده نماید و همچنین از فرد بهبودیافته بعداز ترخیص و در صورت تردد به مرکز علاوه بر خدمات ذکر شده آزمایش عدم اعتیاد بصورت مرتب وپیوسته و ناپیوسته بعمل میآید.

این مرکز به صورت شبانه روزی آماده پذیرش بیماران دارای سوءمصرف مواد مخدر و دارو میباشد.

بعدازترخیص شدن فرد بهبود یافته:

*شش ماه پیگیری درمان
*آموزش کنترل وسوسه
*آموزش مهارت های زندگی سالم بدون نیاز به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی
*مشاوره و روانکاوبعد از سمزدایی و طی گذراندن دوره بهبودی و حتی بعداز ترخیص شدن از مرکز ، در صورت تمایل برای کم کردن عوارض جسمی و یا روحی و روانی که دراثر سوءمصرف مواد مخدر و یا دارو اتفاق افتاده و تسریع در روند بهبودی میتوانید از دمنوش ها و نوشیدنی های گیاهی که در مطب مشاور و زیر نظر استاد طب سنتی ارائه میشود ، استفاده کنید که ابتدا مزاج شناسی میشوید و پس از مشخص شدن غلبه مزاج شما(بلغمی یا دموی) برنامه موردنظر در اختیارتان قرار داده میشود.

براساس مفاهیم طب سنتی مواد مخدر سردی(سودا) بجا میذارد و غلبه سودا باعث مشکلاتی میشود که یکی از آنها مشکلات روحی و روانی است و براساس عملکرد ضعیف بدن بوجود می آید .

در روش طب سنتی ؛ شما مزاج خود را متعادل میکنید و در نتیجه علاوه بر ترک اعتیاد عارضه های دیگری که گریبانگیر همه افراد در حال ترک هست سریع تر برطرف خواهند شد.

مشاورهای دیگر ما شامل موارد زیر است:

چاقی و لاغری،کبدچرب،میگرن،آرتروز،مشکلات جنسی،مشکلات گوارشی،استرس،اضطراب،افسردگی…

(( شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشی ))

مجهز ترین مرکز ترک اعتیاد اهواز در خوزستان ، که دارای مکانی امن ، آرام و مطبوع جهت پذیرایی از بیمارانی
که قصد ترک مواد مخدر و محرک و مشروبات الکلی را دارند، می باشد و همچنین در این مرکز ترک اعتیاد بهترین امکانات
در اختیار بیماران قرار می گیرد، که طی اقامت چندین روز از سمزدائی بدون درد با بهترین کیفیت درمان در طول اقامت برخوردار می شوند.

« موسسه آوای جویبار زندگی دارای شماره ۹۹۵ صاحب امتیاز مرکز سرای مهر »

 

مدیریت: کیانی

 

مرکز ترک اعتیاد سرای مهر در اهواز,مرکز ترک اعتیاد در اهواز, کمپ ترک مواد مخدر در اهواز

آدرس

آدرس:

اهواز ، کوی پلیس پشت زندان کارون ، خیابان فروردین ، پلاک ۱۰۸

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields