فروش انواع پوشاک مردانه و زنانه در رشت

🔻فروش انواع کت و شلوار مردانه🔻

💠مناسب برای هر سلیقه و بودجه ای💠

✨ تضمین صد در صد کیفیت و دوخت✨

💥 تنوع بالا در رنگ و مدل💥

💥انواع لباس زنانه و مردانه با تنوع بالا💥

💥خرید حضوری و غیر حضوری💥

⚡️تنها مرکز خرید در بلوار ۸ دی⚡️

✳️ویژگی‌های یک لباس مردانه خوب چیست؟

🔹شاید اگر سال‌ها پیش این سوال را از خود یا اطرافیان‌تان می‌پرسیدید، مهم‌ترین یا حتی تنها پاسخی که دریافت می‌کردید، کیفیت و رنگ لباس بود. اما در حال حاضر و با پیشرفت صنعت مد و وارد شدن آن به عرصه‌ی پوشاک زنانه و مردانه، آنچه از یک لباس مردانه انتظار می‌رود چیزی فراتر از کیفیت و رنگ ظاهری آن است.

🔸امروزه نکات و جزئیات ریزی در طراحی لباس‌های مردانه مورد توجه قرار می‌گیرند تا خریدار با پوشیدن لباس خود، احساس خاص بودن را داشته باشد. در دنیای جدید طراحی و مد، مواردی همچون دکمه‌های پیراهن مردانه، جیب‌ها، سرآستین‌ها و حاشیه‌های لباس نیز مورد توجه قرار می‌گیرند تا مردان شیک‌پوش بیشتر از گذشته به لباسی که می‌پوشند اهمیت بدهند.

🔹حالا دیگر لباس‌ و پوشاک مردانه از قالب یک پیراهن ساده یا پیراهن چهارخانه خارج شده و انواع طرح‌ها و مدل‌های جذاب در طراحی این نوع لباس‌ها مد نظر قرار می‌گیرند تا تمام سلیقه‌ها را پوشش دهند.

🔸نکته‌ی دیگری هم که این روزها در دنیای طراحی و تولید لباس مردانه بسیار مورد توجه قرار گرفته و توجه مردان را به خود جلب کرده، ست کردن و هماهنگ نمودن لباس است. ست کردن لباس با شلوار، کفش، کراوات، کت و یا حتی جوراب، کاملا در طراحی و پوشش لباس‌ مردانه مورد توجه قرار می‌گیرد.

به مدیریت: آقای احمد آیزان (شهیدی)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرکز خرید پوشاک مردانه و زنانه آکادمی‌در رشت , پوشاک مردانه و زنانه , فروش انواع کت و شلوار مردانه در رشت , لباس زنانه ,  لباس مردانه , پوشاک مردانه و زنانه آکادمی‌,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed