مرکز لیزر ستارگان

💎 لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

💎 ترکیبی الکساندرایت دایود اندیاگ 2020

💎 فروش انواع وسایل پزشکی، دستگاه لیزر موهای زائد

💎 دستگاه لیزر جوانسازی پوست 

💎 دستگاه لیزر لاغری ، هایفو، کیو سوییچ

🌟کاهش اختلالات رنگ دانه ای در سطح پوست 

🌟کاهش چین و چروک پوستی

🌟بهبود ظاهر ضایعات عروقی

🌟از بین بردن موهای نا خواسته و زائد

🌟مناسب برای تمام تیپ‌‌‌های پوستی روشن، تیره و برنزه

🌟دارای طول موج الکساندرایت + دایود +طول موج ان دی یاگ

🌟مجهز به سیستم کولینگ (خنک کننده ) مجزا

🌟بدون عوارض، سوختگی و بازگشت

⚡️با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم ترکیبی الکساندرایت دایود و اندیاگ 💟کمترین درد 💟جواب دهی عالی 💟حذف موهای زائد پوست💟 روشن شدن پوست را تجربه کنید

🔻از روش‌های مدرن لیزر موهای زائد استفاده کنید

🔰امروزه لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. این روش مدرن، بر خلاف روش‌هایی چون اپیلاسیون، به افراد این امکان را می‌دهد که بدون تحمل درد از شر موهای زاید خود خلاص شوند.
 
🔰لیزر پالسی از جنس نور است که بدون آسیب رساندن به بافت‌ پوست، به فولیکول مو نفوذ و حرارت خود را به آن منتقل می‌کند و باعث از بین رفتن مو می‌شود. به همین سبب سرعت و احتمال رویش مجدد موها بسیار کاهش می‌یابد.

🔰 امروزه با پیشرفت تکنولوژی، از بین بردن موهای زاید توسط لیزر، خود به چندین روش مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که هر روش، نوع لیزر و دستگاه مخصوص به خود را می‌طلبد. روش‌‌‌های لیزر موهای زائد بدین ترتیب هستند: آرگون (منسوخ شده)، رابی (یاقوت)، ان‌دی‌یاگ، الکساندرایت و لیزر SHR.

🔰با ورود روش نوین لیزر دایود و سپس لیزر الکس دایود به حوزه لیزر موهای زائد، انقلابی در این صنعت رخ داد و توجه بسیاری از کلینیک‌های زیبایی را به خود جلب نمود.
 
🔰امروزه لیزر الکس دایود (AlexDiode) یکی از شیوه‌های نوین و تاثیرگذار در رفع دائم موهای زائد بدن به صورت دائمی‌برای هر نوع پوست و مو معرفی شده است.

🔰در واقع لیزر الکس دایود با ترکیب تکنولوژی لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر و لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر، شرایطی را به وجود آورده است که می‌تواند بر تمامی‌۶ تیپ پوستی قابل استفاده باشد. اگر شخصی دنبال سریعترین و کم دردترین راه ممکن برای حذف موهای زائد بدن خود باشد، بهتر است از دستگاه لیزر الکس دایود استفاده گردد.

مدیریت:خانم مریم محمدی و خانم اکرم حیدری

 

عکس قبل و بعد چونه زیباجوی عزیز

 

رضایت مشتریان

 

 

مرکز لیزر مو در شهرکرد , کلینیک پوست شهرکرد , کلینیک زیبایی نور , کاشت ابرو در شهرکرد , کلینیک کاشت مو شهرکرد , نوبت دهی , متخصص لیزر در شهرکرد , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed