مرکز پخش لوستر و روشنایی برقکاران

✔️ مرکز پخش جدیدترین مدل های لوستر، آباژور و ملزومات

✔️ روشنایی با بالاترین کیفیت، ضمانت و تنوع به قیمت لیست اصلی شرکت در سراسر کشور

✔️ اولین دارنده گواهینامه ایزو در زمینه تولید و واردات صنایع روشنایی از URS انگلستان

 

مدیریت: آقای حبیبی

? نکات مهم در خرید لوستر مناسب با دکوراسیون داخلی منزل? 

?ارتفاع سقف در انتخاب لوستر مناسب

اگر سقفتان کوتاه است نباید از لوستر های آویز استفاده کنید زیرا سقف شما را کوتاه تر از اندازه واقعی نشان می دهد. بهتر است از لوسترهای سقفی استفاده کنید، ولی اگر سقف شما بلند است بهتر آن است که از لوستر هایی استفاده کنید که ارتفاع بیشتری دارند تا لوستر شما جلب توجه نموده و در فضا گم نشود.

? وسعت فضا خانه در انتخاب لوستر

اگر فضای شما از نظر وسعت کوچک است بهتر است لوستری را انتخاب کنید که از تعداد لامپ کمتری برخوردار باشد،در غیر این صورت مجبور خواهید شد که تعدادی از لامپ های آن را خاموش کنید که تاثیر منفی بر جلوه و زیبایی لوستر شما خواهد گذاشت.

? محل استفاده و کاربرد لوستر

اگر لوستر را برای سالن و پذیرایی خود می خواهید طیف وسیعی از محصولات را می توانید انتخاب نمایید. (لوستر های ال ای دی،کریستالی،شاخه ای و…)

? لوستر مناسب برای اتاق خواب

اگر برای اتاق خواب نیاز به لوستر دارید می باید این نکته را مد نظر قرار دهید که معمولا اتاق خواب نیاز به نور زیاد ندارد و بیشتر از لوسترهای کوچکتر و با نور کم که نور را به سمت بالا هدایت می کنند ویا لوستر هایی که دارای حباب مات هستند، تهیه نموده و در کنار آن از آباژور و دیوارکوب استفاده می شود، تا در صورت نیاز نقش مکمل نور را ایفا نمایند.

?لوستر مناسب برای آشپزخانه

برای آشپزخانه بهتر است از لوستر های حباب خور استفاده نمایید تا نور به صورت یکسان به کل فضای شما پخش شود، برای این منظور بیشتر از آویزهای سه شاخه و یا محصولات چوب و فلز استفاده می شود به این دلیل که سرپیچ لامپ مورد استفاده در این محصولات بزرگ بوده و قابلیت نصب لامپ های بزرگ با توان نوردهی بالا را دارند و فضای آشپزخانه شما را به طور کامل روشن می نمایند.

? نحوه چیدمان و رنگ لوازم منزل

اگر در چیدمان منزل شما از المان های مدرن استفاده شده سعی کنید از لوستر های ال ای دی و یا لوستر های مدرن استفاده نمایید،البته برای این منظور می توانید از لوستر های شاخه ای جدید نیز استفاده نماید. حال اگر منزل خود را به شکل سنتی مزین نموده اید از خرید لوستر های چوبی و فلزی دوری کنید. پیشنهاد می شود از لوسترهای کریستالی و بلور استفاده نمایید تا هارمونی منزل شما دچار مشکل نشود. اگر فضای شما زوایای زیادی دارد یا اشبابی که در آن استفاده شده پر از زاویه است، بهتر است از یک لوستر گرد و بدون زاویه برای تلطیف این فضا استفاده کنید .درصورتی که سقف اتاق نشیمن شما گچ بری و تزئینات دارد بهترین گزینه برای انتخاب لوستر، یک لوستر ساده و بدون شلوغی است زیرا انتخاب یک لوستر شلوغ در کنار تزئینات سقف باعث شلوغ به نظر رسیدن سقف اتاق می شود.

?انتخاب رنگ نور لوستر

رنگ لوستر خود را به نحوی انتخاب نمایید که ترجیحا با انواع و اقسام چیدمان ها مطابقت داشته باشد،زیرا ممکن است لوستر را چندین سال مورد استفاده قرار دهید.رنگ لامپ هایی را نیز که برای لوستر خود انتخاب می کنید اهمیت زیادی دارند،سعی کنید از ترکیب لامپ های آفتابی و مهتابی استفاده کنید تا نور محیط چشمتان را اذیت نکند و رنگ لوازم منزل شما را تحت تاثیر قرار ندهد.

 

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields