افشین پورمحمد

حاضرم وزن چاقترین فردجهان راکاهش دهم

رکوردار سریعترین و بیشترین کاهش دهنده وزن در ایران و جهان

و رکوردار کاهش دهنده وزن چاقترین پسر ایرانی

یکی از مربیان بدنسازی گیلان که توانسته وزن یک جوان گیلانی را ۱۰۵ کیلوگرم کاهش دهد، گفت: حاضرم وزن محسن پورمحمدی نوجوان قمی را نیز بدون عمل جراحی و بدون استفاده از دارو کاهش دهم.

‘افشین پورمحمد’ روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: این نوجوان ۱۸ ساله قمی حدود ۱۷۶ کیلوگرم وزن دارد و از چاقی مفرط رنج می برد.

وی اظهار کرد: من می توانم با روش های مخصوص خود وزن این نوجوان قمی را حداقل ۵۰ کیلوگرم کاهش دهم که با این وجود، محسن پورمحمدی می تواند راحت تر به زندگی خود ادامه دهد.

پورمحمد، که توانسته در حدود ۹ ماه، ۱۰۵ کیلوگرم از وزن ‘رضا دیداری’ جوان اهل خشکبیجار شهرستان رشت را کاهش دهد، بیان داشت: من تاکنون توانسته ام از ۲۰ تا ۴۰ کیلو گرم وزن افراد چاق را کاهش دهم و کم کردن وزن یک نوجوان ۱۷۶ کیلوگرمی، برای من کار چندان مشکلی نیست.

وی اضافه کرد: من برای کاهش وزن به هیچ وجه از دارو و قرص استفاده نمی کنم و فقط از شیوه های مخصوص خود که شامل؛ مسایل روحی روانی، تغذیه، ورزش، مراقبت و غیره است، استفاده می کنم.

پورمحمد ادامه داد: چندی پیش، علی کریمی بازیکن شایسته تیم ملی فوتبال ایران پیراهنش را به این نوجوان قمی هدیه کرده و من هدفم این است که محسن پورمحمدی بتواند این پیراهن را بپوشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، افشین پورمحمد یکی از مربیان کاهش وزن گیلانی توانسته وزن رضا دیداری جوان گیلانی را طی ۹ ماه از ۲۰۱ کیلوگرم به ۹۶ کیلوگرم کاهش دهد.

همراه:۰۹۱۱۹۳۲۴۶۶۷-تلفن:۰۱۳۱۳۲۶۰۳۹۸

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields