مشاوره و فروش تجهیزات شبکه و گیت‌‌‌های فروشگاهی نظارتی پایش

🔴مجموعه حفاظتی نظارتی پایش:👇

⚡️مشاوره و فروش انواع سیستم‌‌‌های حفاظتی نو و استوک

⚡️دوربین مداربسته

⚡️دزدگیر اماکن

⚡️تجهیزات شبکه

⚡️اعلام حریق

⚡️لوازم جانبی

💠گیت‌‌‌های فروشگاهی

🔸گیت فروشگاهی(EAS) یا همان ناظر الکترونیکی کالا که مخفف عبارت لاتین electronic article surveillance است، به سیستم امنیتی حفاظت از کالاها در فروشگاه‌ها گفته می‌شود.

🔸گیت فروشگاهی دستگاهی است شامل آنتن که در خروجی فروشگاه نصب می‌شود، برد الکترونیکی که در داخل آنتن قرار می‌گیرد و اصلی ترین نقش را به عهده دارد و تگ‌ها و لیبل هایی که به کالا وصل می‌شوند و اگر شخصی قصد خروج کالا بدون پرداخت هزینه را داشته باشد، آنتن نصب شده در خروجی فروشگاه پیغام هشدار داده و فروشنده را آگاه می‌سازد.

🔸گیت فروشگاهی، دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، گیت ضد سرقت، دزدگیر کیف و کفش، دزدگیر اجناس و … نام‌‌‌های رایج این سیستم حفاظتی است.

💠ویژگی‌‌‌های دوربین مداربسته با کیفیت:

❇️قابلیت دید در شب (IR): یکی از قابلیت‌‌‌های لازم برای هر دوربین، دید در شب است. توانایی دوربین در این مورد باعث می‌شود تا در شب دوربین در شب تصاویر مناسبی را تا شعاع مشخصی ثبت نمایند. (شروع از ۲۰ متر)

❇️کیفیت تصویر (رزولوشن): دوربین‌‌‌های مداربسته در انواع مختلف و در کیفیت‌‌‌های متفاوت به بازار ارائه میشوند. تا این زمان شرکت‌‌‌های تولید کننده ی دوربین‌‌‌های مداربسته دوربین‌‌‌های خود را با رزولیشن‌‌‌های ۱ مگاپیکسل، ۲ مگاپیکسل، ۳ مگاپیکسل، تعداد کمی‌۴ مگا پیکسل، ۵ مگاپکسل و ۸ مگاپیکسل به بازار عرضه می‌شوند.

❇️برابری تصویر دوربین با تصویر ضبط شده: یکی از ویزگی‌‌‌های مهم در نصب سیستم‌‌‌های نظارتی این است که برخی از دوربین‌‌‌های مدار بسته کیفیت مناسبی را در تصویر اولیه در اختیار شما می‌گذارند اما تصاویر ضبط شده در دوربین بر خلاف تصاویر دوربین از کیفیت لازم برخوردار نیستند. بسیار مهم است که در هنگام انتخاب دوربین‌‌‌های مدار بسته از برند هایی استفاده کنیم تا کیفیت مناسب را در تصاویر ضبط شده با کمترین حجم ممکن در اختیار ما قرار دهند.

❇️مقاوم در برابر گرد و غبار و بارندگی: برای نصب دوربین درمکان‌‌‌های باز لازم است تا دوربین در برابر هرگونه گرد و غبار و بارندگی مقاومت لازم را داشته باشد.

💠کاربردهای دوربین مداربسته:

کاربرد اصلی و عمده دوربین‌‌‌های مداربسته در سیستم‌‌‌های حفاظتی است اما کاربرد‌‌‌های آن به سیستم‌‌‌های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

به مدیریت:مرتضی عابدی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

دوربین مداربسته , انواع دوربین مداربسته , گیت فروشگاهی , سیستم اعلام حریق , دزدگیر اماکن , تجهیزات شبکه , مجموعه حفاظتی نظارتی پایش در سبزوار , قیمت انواع تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته , مشاوره و فروش انواع سیستم‌‌‌های حفاظتی در سبزوار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed