املاک و دپارتمان سگال

فعالیت در امور :

🔹 خرید و فروش باغ ویلایی
🔹 ویلای خاص ،ویلایی ،اپارتمان ،شخصی ساز،مغازه تجاری،زمین مسکونی و تجاری

روش محاسبه کمیسیون املاک تهران

هر معامله خرید و فروشی که در دفتر مشاوران املاک شهر تهران به ثبت برسد، تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان مشمول۰٫۷ درصد کمیسیون از هر طرف معامله است (خریدار و فروشنده هر کدام نیم درصد)، پس از آن بسته به ارزش ملک مورد معامله در رقم های بالاتر از ۵۰۰ میلیون، نسبت به مازاد ارزش مورد معامله ۰٫۳۵ درصد به کمیسیون طرفین معامله افزوده خواهد شد.
در خصوص اجاره مسکن، فرمول محاسبه حق الزحمه بنگاه مشاور املاک بر اساس ارزش اجاره ملک است. به این شکل که یک چهارم اجاره نوشته شده در قرارداد میان موجر و مستاجر به عنوان کمیسیون دفتر مشاور املاک پرداخت می شود. کمیسیون محاسبه شده برای خانه های اجاره ای فقط یک چهارم مبلغ اجاره یک ماه خانه است و برای املاک رهنی به ازای هر یک میلیون تومان رهن معادل ۳۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته می شود و براساس رقم معادل، کمیسیون مشاور املاک محاسبه می شود.
گفتنی است؛ روش محاسبه حق الزحمه کمیسیون مشاوران املاک مربوط به شهر تهران است و در سایر شهرهای کشور سایت اتحادیه مشاوران املاک آن شهر نحوه محاسبه این کمیسیون را اطلاع رسانی می کند.
در قراردادهای رهن کامل ابتدا باید مبلغ رهن را به اجاره تبدیل کرد؛ به این صورت که هر یک میلیون تومان رهن در ۳۰ ضرب می‌شود. سپس ۳۵درصد عدد به دست آمده و ۹درصد مالیات آن به عنوان حق کمیسیون به مشاور املاک پرداخت می‌‏شود.
مشاورین املاک مجاز هستند برای قراردادهای اجاره ملک۳۵ درصد از مبلغ اجاره بها ماهیانه را به عنوان حق کمیسیون اخذ کنند. یعنی اگر در قرارداد هیچ مبلغی به عنوان رهن یا پول پیش نوشته نشود و موجر تنها در ازای دریافت اجاره بها ماهیانه ملک خود را در اختیار مستاجر بگذارد.

کافیست اعتماد کنید!
بهترین را با ما تجربه کنید.
مشاورین مجرب و متعهد

بهترین نیستیم،سعی میکنیم بهترین باشیم

حکیمی  ۰۹۱۲۰۲۵۸۵۱۵
عبدالهی  ۰۹۱۹۸۰۶۴۲۸۲
مهمانی ۰۹۲۱۴۵۴۳۶۶۸

 

مشاور املاک سگال در پرند,مشاور املاک در برند, بنگاه معاملاتی در پرند

 

ساعات کار

شنبه

9 الی 21

یک‌شنبه

9 الی 21

دوشنبه

9 الی 21

سه‌شنبه

9 الی 21

چهارشنبه

9 الی 21

پنج‌شنبه

9 الی 21

جمعه

9 الی 21

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields