Address & Contact

Our Address

گیلان،رشت،کوچصفهان،میدان شهرداری کوچصفهان،املاک موسی زاده

مشاور مسکن موسی زاده

?خرید و فروش و اجاره زمین‌‌‌های تجاری،مسکونی و آپارتمان و ویلا

?بهترین مشاور املاک در کوچصفهان

?پیمانکاری در طرح و اجرا و ساخت هر نوع ملک

?خرید، فروش انواع ملک

?فروش آپارتمان

?مشاور سرمایه گذاری املاک

?مدیریت فروش املاک

?مشاور خرید و سرمایه گذاری

?مشاور املاک و سرمایه گذاری

?آماده همکاری با کلیه همکاران

?ارائه دهنده کلیه خدمات ملکی شما از قبیل زمین، آپارتمان، مسکونی، تجاری، باغ، ویلا و …

?با کادری مجرب و متخصص در زمینه املاک و مستغلات

❇️اکثر مردم تصور می‌کنند که نقش مشاور املاک در معامله قابل حذف است و افراد بدون کمک گرفتن از مشاورین املاک، ملک خود را اجاره دهند یا بفروشند. تصور می‌کنند که هزینه مشاور املاک هزینه اضافی است و مشاور املاک در معامله نقش مهمی‌ندارد اما از قدیم گفته‌اند که کار را باید به کاردان بسپارید.

❇️بهترین مشاوران املاک، به ندرت خجالتی هستند یا از گفتن نظراتشان ترس دارند. آنها دوست دارند از طریق تمرکز بر بهترین ویژگی‌‌‌های یک ملک، آن ملک را تبلیغ کنند. آنها پرخاشگر نیستند و به کاری که انجام می‌دهند، علاقه ى شدید داشته و سخت کار می‌کنند تا منافع مشتری را در صدر منافع خود قرار دهند.

❇️مهم ترین ویژگی‌‌‌های یک مشاور املاک خوب:

?دانش محلی

?صداقت

?مهارت‌‌‌های ارتباطی

?اخلاقیات

?آشنایی با قوانین و مقررات

?اشتیاق

?پایداری

?صداقت:

یکی از مهمترین ویژگی‌‌‌های یک مشاور املاک خوب، صداقت است. این بدان معنی است که اگر شما می‌خواهید به یک مشاور که در حرفه ی خود بهترین شناخته می‌شود، تبدیل شوید، باید صداقت داشته باشید و شواهدی از این ادعا ارایه کنید.

?مهارتهای ارتباطی:

بهترین مشاور املاک با مردم به خوبی رفتار می‌کند و می‌داند چگونه با منافع مشتریان خود ارتباط برقرار کند.

مهارت‌‌‌های ارتباطی خوب به یک مشاور کمک می‌کند تا در مورد همه مسائل قبل از پیش نویس یک قرارداد صحبت کند. هنگامی‌که تمام جزییات مورد بحث قرار گرفتند، یک مشاور باید بتواند در رابطه با تمام جنبه‌‌‌های یک معامله مذاکره کند بطوریکه هر دو طرف سود ببرند.

?اخلاقیات:

نگرش سختگیرانه باعث می‌شود تا یک مشاور از دیگر مشاوران یک آژانس یا یک منطقه متمایز کند.

?آشنایی با قوانین و مقررات:

یک مشاور املاک در رابطه با قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستغلات در یک منطقه خاص اطلاع دارد.

مشاور باید با تمام قوانین مرتبط با یک ملک و قوانین معاملات و عقود و قوانین ثبتى و شهردارى و دارایى و بیمه تامین اجتماعى و غیره آشنا باشد، به طوری که اطلاعات نادرستی را به مشتریان ارایه ندهد یا با راههاى دیگر گمراهشان نکند.

مشاور، مشتریان را در رابطه با تمام تشریفات اداری لازم و اصطلاحات فنی قانونی مربوط به قرارداد اجاره یا فروش راهنمایی می‌کند. از آنجایی که بیشتر مردم از قوانین املاک و مستغلات هنگام خرید و فروش یا اجاره یا هرگونه قرارداد ملکى دیگر، بی اطلاع هستند، آنها به یک مشاور املاک که آنها را در رابطه با این فرایند پیچیده راهنمایی کند، اتکا می‌کنند.

?اشتیاق:

مشاوران املاک محبوب و موفق کسانی هستند که از آنچه که برای معیشتشان انجام می‌دهند، لذت می‌برند.

شما باید با نشان دادن بهترین گزینه ها، مناسب با بودجه مشتریان، علاقه خود را به خدمت به آنها نشان دهید. آژانس املاک همچنین باید به تمام افراد مختلف احترام بگذارد تا بتواند برای مردم از تمام فرهنگ‌ها و محله‌ها منزل تهیه کرده و آنها را راضی و خشنود نماید.

به مدیریت:مرتضی موسی زاده

 

 

 

املاک در کوچصفهان , مشاور املاک موسی زاده در کوچصفهان , بهترین املاک در کوچصفهان , بهترین مشاور املاک , مشاور املاک در کوچصفهان رشت , مزایای شغل مشاور املاک , ساعت کار مشاور املاک , فروش زمین , فروش انواع آپارتمان در کوچصفهان , باغ , ویلا , مشاور املاک موسی زاده ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed