Address & Contact

Our Address

اصفهان، مجلسی، بلوار ارم، میدان کوثر، بازار امام، جنب شرکت عمران

خرید و فروش آپارتمان،باغ و ویلا در مجلسی اصفهان

املاک نقش جهان با سابقه مدیریت بیش از چندین سال در منطقه و برخورداری از کادری تحصیلکرده و با تجربه و دارای بالاترین میزان ارتباط با سازندگان و ساکنین منطقه و همچنین فایلینگی قوی همواره این هدف و خط مشی را مد نظر داشته است که در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی امور ملکی متقاضیان بوده و یک دوست آگاه و یک مشاور ملک و حقوقی متخصص و امانت دار در حفظ اطلاعات کلیه مراجعین و متقاضیان خود باشد. حضور مداوم بیش از چندین سال به عنوان یک مشاور ملکی خود گواهی فعالیت موثر و مفید ما در منطقه می باشد که به آن افتخار میکنیم و سرمایه ای ارزشمند برایمان است.

✔معتقدیم همواره صداقت کوتاه ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به هدف میباشد✔

🔷 خرید و فروش،زمین،مغازه، ویلا، باغ

🔷رهن، اجاره

🔷 خرید و فروش آپارتمان

🔷خرید و فروش زمین در هر متراژ

به مدیریت آقای جاوید و مسعود قریشوند

 

شهرجديدمجلسي مطابق باقانون ايجادشهرهاي جديدايران باهدف اسكان كاركنان صنايع منطقه ازجمله مجتمع فولادمباركه وصنايع جنبي وجذب بخشي ازجمعيت مهاجروهمچنين برقراري تعادل دراكوسيستم منطقه اصفهان وجلوگيري ازتخريب زمينهاي كشاورزي طرح ريزي واحداث شده است.درسالهاي اخير همگام با تحولات توسعه اي شهري ومنطقه اي اصفهان وايران اهداف شهرجديدمجلسي به سمت وسوي اهداف رقابتي ،جذب خدمات پشتيبان منطقه ي مادرشهري وهمچنين تنوع بخشي به گروه هاي اجتماعي واقتصادي سوق يافته است.

دواير دولتي : دواير دولتي كه در حال حاضر در شهر مجلسي مستقر شده و كليه امور مربوط به متقاضيان را انجام مي دهد عبارتند از :

الف ) شركت آب و فاضلاب:

شركت آب و فاضلاب تحت عنوان واحد آب بهاء در شركت عمران مستقر بوده و وظيفه فروش ونصب انشعابات آب و فاضلاب ، محاسبه و صدور قبوض آب بهاء ، محاسبه و صدور قبوض تسويه حساب و … را انجام مي دهد .

ب)شركت مخابرات :

مركز مخابرات 2000 شماره اي كه قابليت افزايش تا 000ر20 شماره را داراست در حال بهره برداري مي باشد اين مركز از پيشرفته ترين مراكز مخابراتي موجود در كشور مي باشدو كليه خدمات آن شامل فروش امتياز خط تلفن – صدور قبوض تلفن – صدور قبوض تسويه حساب و …. به روز مي باشد .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از شرکت عمران شهر جدید مجلسی، همزمان با بهره‌برداری از این تعداد واحد مسکن مهر، نخستین سالن ورزشی سرپوشیده شهر جدید مجلسی نیز با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان و در زیربنای 980 متر مربع به بهره‌برداری رسید تا ساخت امکانات روبنایی این شهر هم بر روی ریل توسعه قرار گیرد.

شهر جدید مجلسی در سال 1368 و با هدف جذب سرریز جمعیتی کلانشهر اصفهان و اسکان کارکنان مجموعه‌های صنعتی اطراف در 18 کیلومتری شهر مبارکه پایه‌گذاری شد و هم‌اکنون حدود 10 هزار نفر جمعیت دارد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای توسعه شهر مجلسی، برنامه‌هایی همچون اتصال به خط مترو منطقه‌ای اصفهان، تامین آب شرب و فضای سبز برای توسعه پایدار آن، بهره‌مندی از محور ترانزیتی شمال ـ جنوب در سال‌های آینده، این شهر را از بهترین شرایط سکونت برخوردار می کند.

پایان ساخت مسکن مهر مجلسی تا نیمه نخست سال 94

عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور در آیین بهره‌برداری از 914 واحد مسکن مهر شهر جدید مجلسی با تاکید بر اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تا پایان نیمه نخست سال آینده همه واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید کشور به بهره‌برداری خواهند رسید، گفت: بر این اساس ساخت و تکمیل واحدهای مسکن مهر شهر جدید مجلسی نیز تا نیمه نخست سال آینده به پایان می‌رسند.

یدالله رحمانی با بیان اینکه پروژه‌های بهره‌برداری شده شهر جدید مجلسی در هفته دولت شامل 192 واحد مسکن تعاونی‌ساز، 571 واحد مسکن سه جانبه و 141 واحد مسکن خودمالکی بوده، افزود: یک‌هزار و 400 واحد دیگر نیز در مراحل پایانی اجرا قرار دارند که بخشی در مهرماه و بخشی دیگر هم در آذرماه به بهره‌برداری می رسند.

وی با اشاره به بهره‌برداری از نخستین سالن ورزشی سرپوشیده شهر جدید مجلسی اضافه کرد: علاوه بر این سالن ورزشی که در زیربنای 980 متر مربع و با اعتبار 7000 میلیارد ریال ساخته شده، یک مدرسه نیز به بهره‌برداری رسیده که برای تجهیز در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته تا در مهرماه پذیرای دانش‌اموزان باشد.

این عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور مجموع اعتبار پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده شهر جدید مجلسی در هفته دولت امسال را 37 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: 35 میلیارد تومان از این اعتبار به ساخت مسکن مهر و دو میلیارد تومان نیز به پروژه‌های روبنایی مانند سالن ورزشی و مدرسه اختصاص یافته است.

آغاز اجرای متروی مجلسی در آینده نزدیک.

‏🔷ویژگیهای شهر مجلسی

1-نزديك بودن به محور شمال -جنوب كشور درغرب استان اصفهان

2-نزديك بودن به صنايع مادر مانند شركت فولاد مباركه

3-پتانسيل بالاي جذب جمعيت در منطقه با اجراي طرح مسكن مهر

4-امكان صرفه جويي هزينه هاي جاري صنايع صنعتي منطقه در صورت اسكان كاركنان با حذف هزينه هاي اياب و ذهاب

5-سرانه فضاي سبز بالا

6-فضاي مطلوب از بعد فرهنگي ، مذهبي وامنيتي

7-امكان احداث واحدهاي صنعتي در سايت صنعتي شهر مجلسي وتامين خدمات مورد نياز اين صنايع از جمله آب ، برق و گاز

8-اجراء هرگونه سياست دولت جمهوري اسلامي در بخش مسكن در اين شهر با توجه به تملك 11000 هكتار زمين

9-اتصال به دو محور خط انتقال ريلي استان اصفهان (مترو)

 

🔷مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی

سرزمین و زادگاه انسان ها در شکل دادن فرهنگ و فعالیت های آنها نقش برجسته دارد. رویکرد ما برنامه ریزی برای ایجاد شهری زنده و پویا با افزایش علایق و حس تعلق مکانی با مشارکت اجتماعی شهروندان به عنوان کانون اصلی توسعه شهری می باشد. در این راستا: دسترسی آسان و سریع به کلان شهر اصفهان، ایفای نقش پیشرو در تولید انرژی های تجدید پذیر و فن آوری های نوین زود بازده و اشتغال زا، توسعه کالبدی با معماری مدرن ایرانی اسلامی و اشتغال پایدار با حفظ محیط زیست از مؤلفه های مد نظر هویت بخش شهر جدید مجلسی است. امیدواریم بخش درخشانی از توسعه ایران با شکوه را در شهر مجلسی شاهد باشیم.

 

🔷سایت گردشگری و جهانگردی (مجلسی)

ساخت 95 واحد اقامتی تفریحی (باغ ویلا) در جوار عبور 2رشته قنات در مرغوبترین زمین های شهر مجلسی یکی از پروژه های سرمایه گذاری در شهر جدید مجلسی می باشد.با توجه به اینکه در سطح شهرستان مبارکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی ممنوع بوده ،سایت اقامتی تفریحی تنها فرصت ساخت باغ ویلا در سطح شهرستان مبارکه می باشد.

عرض جغرافیای پروژه 51.4935
جمع مبلغ سرمایه گذاری 329,200,009,216 ریال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو) 0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار) 0 دلار
وضعیت پروژه منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت 0
نرخ بازده داخلی 20 %
ارزش فعلی خالص 0 ریال
دوره بازگشت سرمایه 5 سال
مجوزها اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه False

 

🔷محله سازی در محله بوستان یکی از سرسبزترین محله های شهر و با سرانه فضای سبز در حدود 62 مترمربع به ازای هر مترمربع یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در شهر جدید مجلسی می باشد.کاربری های این محله شامل 271 واحد ویلایی یک واحد درمانی 1500مترمربع تجاری و 100000مترمربع مسکونی آپارتمانی 7000مترمربع ورزشی از جمله کاربری های موجود در این محله می باشد.

سرانه فضای سبز در حدود 62 مترمربع به ازای هر مترمربع

زیربنا 88176 متر مربع
مساحت زمین 125375 متر مربع
طول جغرافیای پروژه 32.188
عرض جغرافیای پروژه 51.506
جمع مبلغ سرمایه گذاری 1,046,589,014,016 ریال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو) 0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار) 0 دلار
وضعیت پروژه منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت 0
نرخ بازده داخلی 20 %
ارزش فعلی خالص 74,838,516,103 ریال
دوره بازگشت سرمایه 5 سال
مجوزها اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه False

 

🔷احداث پارک نیروگاهی انرژی خورشیدی (مجلسی)

همجواری با فولاد مبارکه یکی از قطب های صنعتی کشور و یکی از بزرگترین مصرف کنندگان برق و همچنین نزدیک بودن سایت در نظر گرفته شده به پست و خطوط انتقال برق و همچنین تعداد روزهای آفتابی و زاویه تابش خورشید از جمله مزیت های این پروژه می باشد.در همین راستا و به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی،واگذاری زمین (فروش،اجاره،مشارکت) جهت احداث نیروگاه های خورشیدی در دستور کار شرکت عمران شهر جدید مجلسی قرار گرفته است.

نزدیک بودن به خطوط انتقال برق و پست های مربوطه

زیربنا 150000 متر مربع
مساحت زمین 150000 متر مربع
طول جغرافیای پروژه 32.21435
عرض جغرافیای پروژه 51.4935
جمع مبلغ سرمایه گذاری 600,000,000,000 ریال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو) 0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار) 0 دلار
وضعیت پروژه منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت 0
نرخ بازده داخلی 20 %
ارزش فعلی خالص 55,496,330,000 ریال
دوره بازگشت سرمایه 25 سال
مجوزها اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه False

 

🔷پیشرفت فیزیکی ساختمان سرای محله در شهر جدید مجلسی

در راستای راهبرد اول برنامه ( توسعه اجتماعی و فرهنگی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ ) شهر جدید مجلسی ، با عنوان ایجاد و بهره برداری فضاهای عمومی، شرکت عمران اقدام به احداث ساختمان (سرای محله)نموده است
به گزارش واحد روابط عمومی و دفتر توسعه اجتماعی،فرهنگی شرکت عمران شهر جدید مجلسی:
این مرکز آموزشی در محله بوستان شهر جدید مجلسی با وسعت ۸۹۷/۵ متر مربع عرصه و عیان با پیشرفت فیزیکی هفتاد درصد به منظور گسترش زیرساختهای اجتماعی و فرهنگی توسط شرکت عمران در حال احداث می باشد.پیشرفت فیزیکی آن در حال حاضر حدود هشتاد درصد میباشد.

 

🔷مدیرعامل شرکت عمران مجلسی وجه تمایز این شهر از سایر سکونت گاه ها را فرصت های متعدد سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود: شهر مجلسی یکی از سکونتگاههای بی نظیر در کشور است و علاوه بر محیط شهری دلپذیر،وجود فرصت های متعدد سرمایه گذاری برای فعالان اقتصادی در این شهر می باشد .

وی خاطرنشان کرد: ۱۱۶۶ هکتار طرح تفصیلی و سرانه فضای سبز ۱۴۰ مترمربع از ویژگی های دیگر این شهر می باشد

مجیدی افزود : محله محوری و مشارکت مردم در اداره محله و شهر از راهبردهای مدنظر شرکت عمران مجلسی است.

مدیرعامل شرکت عمران مجلسی به پروژه های افتتاح شده در سال ۹۵ ،۹۶ ،۹۷ اشاره کرد و گفت: تعداد ۷ پروژه به ارزش ۳۳۷،۳۴۴،۰۰۰،۰۰۰ ریال شامل(۲۰۰واحد مسکن مهر،مسجد،واحد های تجاری،سالن ورزشی،راه ارتباطی و …)، تعداد ۷ پروژه به ارزش ۲۰۶،۵۱۸،۰۰۰،۰۰۰ریال شامل(پکیج تصفیه فاضلاب،استخر،۱۷۹ واحد مسکن مهر،استخر،آموزشی،پارک و فضای سبزو آسفالت)، تعداد ۱۱ پروژه به ارزش ۹۳،۲۴۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال شامل (۷۲واحد مسکن مهر،تجاری،آموزشی،مذهبی،پارک و فضای سبز و …) طی این سه سال در شهر مجلسی با حضور مقامات کشوری استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است .
مجیدی با اشاره به پروژه های شاخص انجام شده در شهر مجلسی افزود: سالن ورزشی باستانی به ارزش ۴،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۵ ، احداث پکیج تصفیه فاضلاب به ارزش ۲۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۶ ، احداث استخر سرپوشیده شهر به ارزش ۱۶،۸۶۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۶، احداث مدرسه علامه مجلسی به ارزش ۱۵،۹۳۷،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۶، افتتاح ۸۶۰ واحد مسکن مهر به ارزش ۴۲۹،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ از پروژه های شاخص انجام شده در شهر مجلسی می باشد.

وی افزود:اجرای سالن همایش چند منظوره به ارزش ۵۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ، اجرای سایت گردشگری و جهانگردی به ارزش۳۴۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ، اجرای اولین هنرستان شهر با رویکرد مدرسه اجتماع محور به ارزش ۱۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ، احداث مسجد چهارم مسکن مهر(امام حسن مجتبی ع ) به ارزش ۵،۶۶۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

 

🔷اجرای طرح قطار حومه‌ای شهر جدید مجلسی اصفهان آغاز شد

عملیات اجرایی قطار حومه‌ای شهر جدید مجلسی اصفهان با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.
این طرح با صرف بیش از هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و همکاری فولاد مبارکه و شهر جدید مجلسی به طول 52 کیلومتر حد فاصل این شهر واقع در شهرستان مبارکه تا شهر جدید بهارستان اجرا می‌شود.
قطار حومه‌ای شهر جدید مجلسی شامل هشت واگن به ظرفیت 800 نفر است و 120کیلومتر سرعت خواهد داشت.
این قطار شامل هفت ایستگاه مجلسی، فولاد مبارکه، نصوحی، میدان دفاع مقدس، زیباشهر، پلی اکریل و بهارستان است.
قطعه اول این طرح به طول 10 کیلومتر از مجلسی تا مبارکه به اجرا درآمد و سپس قطعات دوم و سوم آن درآینده اجرایی میشود.
شهردار مجلسی : 42 درصد از بودجه شهر مجلسی محقق شده است

آیت اصلانی شهردار َمجلسی 42 درصد از بودجه شهر مجلسی محقق شده است که به ۱۴۰ هکتار فضای سبز شهر مجلسی اشاره کرد و گفت : حدود ۴۰۰ میلیون تومان هزینه های ماهیانه شهرداری بوده که حدود ۲۰۰میلیون آن هزینه نگهداری فضای سبز شهری است.

وی گفت: به آتش نشانی شهر مجلسی طی چند روز گذشته اعتباری تخصیص یافته که امیدواریم در بحث تجهیزات آن نیز فولاد مبارکه تعاملی با شهرداری داشته باشد.
اصلانی به سینما رو باز شهر مجلسی نیز اشاره کرد و افزود: با تخصیص اعتبار به سینما رو باز شهر بازسازی ، تجهیز و به روزرسانی این سینما بزودی آغاز می گردد.

مسیر مترو‌ مجلسی

 

 

 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
[email protected] 3 دی 1399 9:14 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

با آرزوی موفقیت روز افزون

علیزاده 1 دی 1399 9:02 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون از صداقتتون