موسسه آموزشی جمیل جامه 

🔹 موسسه آموزشی جمیل جامه به مدیریت خانم زهره عمرانی با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور آغاز نمود. سابقه تدریس خانم مرادی در آموزش و پرورش و گذراندن دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس، متد خیاطی مولر، مدل های گره ای، لباس های جادویی، رفع عیوب اندامی و … شرایط مناسبی را برای آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است.

کلیه کلاس ها در موسسه آموزشی جمیل جامه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر میشود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد

آموزش صفر تا صد تضمینی 

آموزش با جدیدترین و بهترین روش روز دنیا

لباس و خیاطی

کلمه لباس در فارسی، واژه های پوشش، تن پوش و پوشاک را تداعی می کند. لباس برای پوشاندن شکل اصلی بدن و تغییر شکل آن به نحوی زیبا، به کار می رود؛ یعنی لباس برای پوشاندن تن وننمایاندن آن است که برای هر طبقه ای قابل فهم است. منشأ اصلی پیدایش لباس محفوظ ماندن ( از سرما، گرما، عوامل طبیعی)، عفت، پرهیزگاری ، زیبایی و باوقار بودن است.

(( لباس هر انسان نشانه ی شخصیت وجودی اوست )) انسان تا مادامی که به یک سلسله ارزش ها و بینش ها معتقد و دلبسته باشد، لباسی متناسب با آن ارزش ها و بینش ها به تن خواهد کرد.

قبل از گسترش فرهنگ غربی، صرف نظر از اختلافات ظاهری و البسه ی اقوام مختلف بشرف لباس های گوناگون وجه اشتراکی داشتند که آن ، خاصیت پوشیدگی آنهاست. در جامعه ایی که ارزش های والای معنوی و انسانی، بی اعتبار باشد و عالم درون انسان قهراٌ شخصیت انسان به کلی بر پایه توجه به دیگران و اظهار نظر آنان درباره ی شکل بگیرد، پیداست که افراد در چنین جامعه ای سعی می کنند با هر وسیله و از جمله با لباسی که به تن می نمایند، برای خود نوعی تشخیص و تعین ایجاد کنند

مدیریت:خانم عمرانی 

ساعات کار

شنبه

8 الی 13

یک‌شنبه

8 الی 13

دوشنبه

8 الی 13

سه‌شنبه

8 الی 13

چهارشنبه

8 الی 13

پنج‌شنبه

8 الی 13

جمعه

8 الی 13

آدرس

آدرس:

کاشان ، خیابان امیرکبیر ، کوچه اصلی سلمان ، کوچه مسجد سلمان ، پلاک 45

تلفن:

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields