موسسه حقوقی

✔️ پیچیده شدن روابط اجتماعی در دنیای امروز به فرصت‌طلبان این امکان را داده تا با استفاده از پیچ ‌و ‌خم‌ زندگی ماشینی و کمبود آگاهی های حقوقی مردم راههایـی برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند. در این میان امید اصلی مردم ، حقوقدانها به ویژه وکلا هستند.

✔️ حقوقدانها به عنوان نیرویی کار‌آمد نقش مؤثری در تــامیــن آرامش و راحـتی مردم ،پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعــادت واقعی و پایدار مردم دارند.

✔️ موسسه حقوقی داد آوران با شعار راه حل های شما از اینجا شروع می شود. در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، ازدواج و طلاق، بین المللی و دیگر امور حقوقی، با ارائه مشاوره و ارزیابی پرونده ها، موکلین را از روند رسیدگی، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می سازد.

✔️ موسسه حقوقی داد آوران با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانت داری و اعتماد با بهره مندی از قضات بازنشسته ، وکلای پایه یک دادگستری ، اساتید دانشگاه و مشاوران حقوقی و ثبتی مجرب اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای و قبول دعاوی داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی وحقوقی نموده و به عنوان مشاوری امین و یاوری صدیق کنار موکلین محترم می باشد.

✔️ انشاالله که بتوانیم در این راستا ابتدا رضایت الهی و سپس رضایت شهروندان محترم را بدست آوریم

مدیریت:خانم حسینی مدیر عامل

 

مطالبه وجه چک و سفته

موسسه حقوقی داد آوران در قم , موسسه حقوقی داد آوران , موسسه حقوقی در قم

ساعات کار

شنبه

8 الی 14 و عصر 17 الی 21

یک‌شنبه

8 الی 14 و عصر 17 الی 21

دوشنبه

8 الی 14 و عصر 17 الی 21

سه‌شنبه

8 الی 14 و عصر 17 الی 21

چهارشنبه

8 الی 14 و عصر 17 الی 21

پنج‌شنبه

-

جمعه

-

آدرس

آدرس:

قم ، فلکه جهاد

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields