موسسه فنی ایران آرکد

?ساخت نصب کانال‌‌‌های گرد و چهار گوش صنعتی و ساختمانی

?ساخت و نصب دریچه‌‌‌های تنظیم هوا، فلاشینگ، دودکش، موتورخانه

?ساخت و نصب انواع فلاشینگ‌‌‌های پشت بام و غیره

?ساخت و نصب انواع دودکش موتورخانه

?دریچه تنظیم هوا

?جهت تنظیم هوای ورودی از کانال هوا از دریچه تنظیم هوا استفاده می‌شود. دریچه تنظیم هوا از انواع مختلف آلومینیمی‌، آهنی و MDf ساخته می‌شود، دریچه تنظیم هوا از پره‌‌‌های مختلف برای تعیین مسیر هوا و فریم اصلی تشکیل می‌شود، که نوع خروج هوای دریچه را به انواع یک طرفه، دوطرفه، سه طرفه و چهار طرفه تقسیم می‌کند.

?هوایی که از مسیر کانال به اتاق میرسد در محل دهانه انشعاب کانال توسط دریچه در اتاق پخش میگردد.

?دریچه تنظیم هوا ی رفت دیواری:

?این نوع دریچه تنظیم هوا در محل خروجی کانالهای رفت نصب میشود.این نوع دریچه تنظیم هوا دارای تیغه‌‌‌های متحرک افقی و عمودی می‌باشد.باتنظیم تیغه‌ها می‌توان مقدار ورود جریان هوا و مسیر دمش هوای ورودی فضا را تنظیم کرد.در حالت عادی جهت جریان هوا در دریچه تنظیم هوا ی دیواری در تابستان رو به پایین و در زمستان رو به بالا می‌باشد.

?محل نصب دریچه تنظیم هوا ی رفت باید به گونه ای باشد که در ارتفاع حدود یک تا دو متری از کف اتاق سرعت مناسبی از هوا ایجاد شود.در صورت وجود مانع در جلوی دریچه تنظیم هوا ی رفت بهتر است دریچه تنظیم هوا آنقدر از سقف فاصله داشته باشد تا اثر مانع به حد اقل برسد.

?دریچه تنظیم هوا ی سقفی:

?دریچه تنظیم هوا ی سقفی دیفیوزر گِرد عموما برای توزیع هوا بصورت نامحسوس در محیطهای گوناگون از قبیل کافی شاپ‌ها، رستورانها، اماکن ورزشی، تجاری، کارخانجات،انبارها و محیطهای اداری، درمانی ومسکونی کاربرد دارد. دریچه‌‌‌های سقفی به ترتیبی در سقف نصب می‌شوند که هوا را به طور متوازن توزیع نمایند. به علت توزیع متفاوت هوا و طول پرتاب متفاوت در دبی ثابت،این نوع دریچه‌ها در دو نوع تخت و برجسته تولید میشوند.

?دریچه تنظیم هوا ی برگشت دیواری:

?این نوع دریچه تنظیم دریچه هوا در ابتدای کانال برگشت نصب میشود و تیغه‌ها و پره‌‌‌های این دریچه تنظم هوا بصورت ثابت و به گونه ای تعبیه میشود که کمترین افت فشار را در مقابل ورود هوا به داخل کانال ایجاد نماید.این دریچه تنظیم هوا معمولا دارای ابعاد بزرگتری نسبت به دریچه‌‌‌های هوای رفت میباشد.

به مدیریت: محمد هادی لو

شماره‌‌‌های تماس:
09124433208

 

 

 

 

 

 

موسسه فنی ایران آرکد در تهران  , ساخت نصب کانال‌‌‌های گرد و چهار گوش , ساخت و نصب دریچه‌‌‌های تنظیم هوا در تهران , ساخت و نصب انواع دودکش موتورخانه در تهران  ,  ساخت و نصب انواع فلاشینگ‌‌‌های پشت بام در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed