میلنگ تراشی نوین صنعت رشیدی در تهران

🌀بورس و خدمات میلنگ‌‌‌های سنگین و فوق سنگین راهسازی کوماتسو،کاترپیلار و …

💠میل لنگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

⚡️احتراق سوخت پیستون را به سمت پایین سیلندر شلیک می‌کند، وظیفه میل لنگ است که اساساً با چرخاندن به اطراف و فشار دادن پیستون به سمت استوانه، این حرکت خطی را به چرخش تبدیل کند.

⚡️بنابراین با نامگذاری چند قسمت شروع خواهیم کرد. شفت رابط بخشی از شافت است که درون یاتاقان می‌چرخد. دو نوع شفت رابط در میل لنگ وجود دارد که شفت‌‌‌های اصلی یاتاقان محور چرخش میل لنگ را تشکیل می‌دهند، و شفت‌‌‌های رابط میله اتصال به هستند، که تا پیستون‌ها ادامه پیدا می‌کنند.

⚡️به طور خلاصه به شفت‌‌‌های رابط میله ای و همچنین معمولاً به آنها پین لنگ، یا شفت‌‌‌های انتهایی بزرگ گفته می‌شود. شفت میله توسط شبکه‌‌‌های اینترنتی به شفت اصلی متصل می‌شوند.

⚡️فاصله بین مرکز شفت اصلی و مرکز پین میل لنگ، شعاع میل لنگ است که به آن پرتاب میل لنگ نیز گفته می‌شود. این اندازه گیری دامنه سفر پیستون را تعیین می‌کند زیرا چرخش میل لنگ این فاصله از بالا به پایین به عنوان یک ضربه شناخته می‌شود. پیستون دو برابر شعاع میل لنگ خواهد بود.

⚡️شفت‌‌‌های میله اتصال از محور چرخش جبران شده و به انتهای بزرگ میله‌‌‌های پیستون متصل می‌شوند. تغذیه روغن تحت فشار از طریق یک روغن زاویه دار حفر شده از شفت اصلی تهیه می‌شود.

⚡️برخی میله‌‌‌های اتصال دهنده دارای یک ریل آهنی هستند که از طریق آنها حفر می‌شود تا روغن به داخل استوانه پاشیده شود. در این صورت، یاتاقان‌‌‌های میله اتصال به یک شیار اجازه می‌دهند تا طی یک تغذیه روغن به میله اتصال وصل شود.

به مدیریت:هادی رشیدی

شماره‌‌‌های تماس:
09125873929
09109128031
09196643150

 

 

میلنگ , مجموعه نوین صنعت در تهران , نوین صنعت رشیدی در تهران , میلنگ تراشی چیست , هزینه میلنگ تراشی در تهران ,  میلنگ سنگین , میلنگ فوق سنگین در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed