نصاب شیروانی آردواز بام پوشش 

🔰اجرای شیروانی آردواز، آلاچیق، سردرب

🔻خرید فروش تمام مصالح شیروانی به قیمت کارخانه🔻

🔰سقف‌‌‌های شیروانی انواع بسیار متنوعی دارند و با زوایای شیب مختلفی طراحی و اجرا می‌گردند

🔰برخی از سقف‌‌‌های شیروانی به صورتی پیاده سازی می‌شوند که تنها دارای دو وجه شیب دار هستند و برخی دیگر به صورت چند طرفه و کمی‌پیچیده تر طراحی و اجرا می‌گردند.

🔰 آن چه در طراحی سقف شیروانی و همچنین اجرای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است،توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین ویژگی‌‌‌های اقلیمی‌محیط مورد نظر است.

 

🔴مزایای سقف شیروانی:

✳️قابل اجرا در همه مکان‌‌‌های اداری ,تجاری , مسکونی ,ویلایی ,آپارتمان ,سقف سوله , و…

✳️زیبایی: با اجرای سقف شیروانی در مکان مورد نظر زیبایی فوق العاده ای به محل اجرا شده میدهید و همچنین اگر از مصالح و طرح مناسب استفاده کنید زیبایی محل مورد نظر دو چندان میشود

✳️کاهش وزن سقف: از دیگر علت‌‌‌های استفاده از سقف شیروانی کاهش اندازه‌ی تیر و ستون‌هاست و همچنین پایین بودن هزینه اجرا نسبت به سقف‌های مسطح

✳️مقاومت بالا در انواع آب و هوا به عنوان مثال در زمان بارش برف بالای سقف پر از برف میشود و اگر بارش برف چند روز ادامه پیدا کند چنانچه سقف مسطح داشته باشید امکان ریزش سقف و ترک برداشتن سقف بسیار بالاست اما اگر سقف شما از نوع شیروانی باشد به کمک شیبی که سقف دارد اگر برف روی پشت بام سنگین تر شود باعث ریزش خود برف از روی سقف شیروانی یا شیب دار ما میشود.

🔴انواع سقف شیروانی:

🔸انواع سقف شیروانی از نظرنوع پوشش سقف و مصالح سقف شیروانی قابل استفاده:

💠ورق طرح سفال:

🔸ورق طرح سفال از جمله مصالحی هست که در زمان ورود به صنعت ساختمان با استقبال ویژه ای روبرو شد و این ورق بسیار زیبا بوده و دارای تنوع رنگ نیز میباشد، این نوع ورق بخاطر زیبایی و استحکام در آلاچیق‌ها، پوشش سقف‌‌‌های شیروانی و سقف‌‌‌های شیبدار و سردر‌‌‌های ساختمانی بکار گرفته میشود.

💠آندوویلا:

🔸ورق آندوویلا ضد آب گیری بوده و با محیط زیست سازگار هستند. اگر به فکر بازسازی یا ساخت پوشش سقف شیبدار خود هستید آندوویلا میتواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد زیرا تمامی‌استاندارد‌‌‌های روز در این ورق رعایت شده.

💠آندولین:

🔸ورق آندولین دارای عایق عالیبوده که در برابر نفوذ آب عایق هست و بدلیل انعطافی که دارد ترک برنمیدارد و همچنین زنگ نزده و پوسیده هم نمیشود و همچنین در انواع شرایط آب و هوایی برای ساختمان‌‌‌های مسکونی و تجاری قابل استفاده هست.

💠ورق سنگ ریزه:

🔸سنگ ریزه یک نوع ورق پوشش سقفی هست که از فولاد گالوانیزه ساخته شده و وزن بسیار پایین، و استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد به همین دلیل مورد توجه پیمانکاران بسیاری از کشورها مخصوصا ایران واقع شده است.

💠سفال طبرستان:

🔸سفال طبرستان به شکل شیب‌‌‌های یک طرفه یا دوطرفه و یا به شکل دندادنه اره اجرا میشود. از انواع سفال طبرستان میتوان به مدل پنبه کوهی و سیمان و همچنین سفال طبرستان آلومینیومی‌و فولادی اشاره کرد.

💠شینگل:

🔸مواد اولیه پوشش سقف شینگل قیر پلیمری میباشد و سطح بالایی آن را از گرانول معدنی; همچنین سایز متوسط برای عرض آن 35 سانتی متر و طول 1متر هست که با یک شبکه شیشه ای مات به هم استحکام داده شده و طرح‌ها و رنگ‌‌‌های مختلفی دارد.

ورق رنگی:

🔸ورق رنگی، به همان ورق‌‌‌های فلزی گالوانیزه گفته میشود که بوسیله تکنیک‌ها و دستگاه‌‌‌های خاصی در صنعت رنگ میشوند. ضخامت رنگ اضافه شده به ورق رنگی 35 میکرون میباشد

 

مدیریت:آقای خان محمدزاده

آدرس:بازار بزرگ تهران،فروشگاه بام پوشش (خرید وفروش تمام مصالح شیروانی به قیمت کارخانه)

 

بهترین سقف شیروانی , نحوه اجرای سقف شیروانی فلزی , مدلهای سقف شیروانی ساده , اجرای سقف شیبدار , انواع سقف شیروانی ویلا , مصالح سقف شیروانی , معایب سقف شیروانی , اجرای سقف شیروانی سفالی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed