نصب و فروش و طراحی انواع سنگ های کوهی پارسه

🔹 نصب و فروش و طراحی انواع سنگ های کوهی جهت استفاده در دیوارهای ویلا و حیاط سازی و …

🔹سنگ یکی از پرکاربردترین و رایج ترین مصالح ساختمانی است که از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته است. در گذشته مردم از سنگ برای احداث خانه استفاده می کردند و اهمیت این متریال نسبت به فلز بالاتر بود. در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی استخراج سنگ آسان تر شده و کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی به طور چشمگیر افزایش یافته است.

🔹سنگ ها دارای قابلیت های منحصر بفردی هستند که قابل مقایسه با سایر مصالح ساختمانی نمی باشند. از جمله ویژگی های آنها می توان به دوام و مقاومت بسیار بالا، جلاپذیری مطلوب، مقاومت سایشی و ضربه ای بالا، قابلیت برش و صیقل خوردن، قابلیت شستشو، ثبات رنگ، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت، مقاومت کششی و خمشی مناسب، غیر قابل نفوذ بودن، مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی، سختی و مقاومت فشاری بالا، پایداری در برابر مواد اسیدی و قلیایی و … اشاره نمود.

از سنگ برای پوشش دیوار داخلی ساختمان، نماکاری، زیرسازی جاده ها، دیوار و شالوده، کف خیابان و پیاده رو و تزئینات مختلف استفاده می شود.

 

مدیریت:  آقای الاملیجی

 

 

نصب و فروش و طراحی انواع سنگ های کوهی پارسه در نوشهر,سنگ کوهی پارسه سنگ کوهی پارسه در نوشهر, سنگ کوهی در نوشهر, فروش سنگ کوهی در نوشهر,نصب و فروش سنگ کوهی در نوشهر

 

 

آدرس

آدرس:

نوشهر، کمربندی ونوش، روبروی بانک ملی

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields