Address & Contact

Our Address

مازندران ، ساری

Telephone

اجرای سنگ اسلب مازندران
Mahan_stone

🧱 انجام کلیه خدمات نصب انواع اسلب، سنگ، سرامیک 

🧱 نصب و اجرای سنگ در ساختمان باعث زیبایی و لوکس بودن و عایق گرما و سرما خواهد بود. سنگ یکی از پرمصرف‌ترین مصالح استفاده‌شده در صنعت ساختمان‌سازی است.

🧱 سنگ اسلب یک نوع برش بزرگ از کوپ سنگ‌ها است که دارای ضخامت و ابعادی بزرگ تر از سنگهای رایج برای استفاده در نما، دیوار، کف و پله است. این نوع برش از سنگ انواع و مدل‌‌‌های مختلفی دارد و با رگه‌‌‌های طبیعی و زیبای خود در ابعاد بزرگ و یکپارچه جلوه بسیار زیبایی دارد. این سنگ بزرگ یک تکه به دلیل ابعاد بزرگ، فرآوری نسبتا پیچیده ای دارد و نیازمند دستگاه‌‌‌های برش مخصوص است و به همین دلیل قیمت آن بالا و زیبایی آن به دلیل یکپارچه بودن دو چندان است.

🧱 موارد کاربرد اسلب

از جمله این کاربردهای این سنگ یک تکه بزرگ می‌توان سنگ تزئینی در نمای داخلی، دیوارها و همچنین برای کف ساختمان عموما در لابی و راهرو‌‌‌های بزرگ استفاده می‌شود. این سنگ ساختمانی جهت دیوارسالن منازل و مجتمع‌‌‌های تجاری، برای طراحی لابی‌ها به عنوان قاب اسلب، سالن‌‌‌های کنفرانس، هتل ها، رستوران‌‌‌های شیک و در مکان‌‌‌های دیگر به کار می‌رود. استفاده از این سنگ باعث می‌شود که فضا جلای خاصی پیدا کند. همچنین کاربرد این سنگ‌ها به صورت قرینه افقی با دو اسلب (بوک مچ) و قرینه افقی عمودی با ۴ اسلب (فور مچ) به دلیل ایجاد جلوه بسیار زیبا، رایج است.

مدیریت: آقای سید حسن موسویان

سنگ اسلب , تکسچر سنگ اسلب , قیمت سنگ اسلب مرمریت , نصب سنگ اسلب , ابعاد سنگ اسلب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed