Address & Contact

Our Address

گیلان

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو تضمینی مرادی در سراسر کشور

💥پذیرش کار در شمال کشور💥

🔸نماشویی و نماکاری نانو

🔸نانو کاری سیمان: ضد آب، ضد جلبک، ضد سفیدی

🔸اجرای کفسابی و سنگ سابی

🔸استفاده از پیشرفته ترین دستگاه‌‌‌های شستشوی نمای ساختمان

🔸از بین بردن هر گونه چرک و کثیفی بر روی سنگ نما با استفاده از نماشویی ساختمان با مواد نانو

✨بهترین قیمت نماشویی ساختمان با بالاترین کیفیت✨

نماشویی در کل کشور: گیلان , زنجان  , بوشهر  , خوزستان ,  فارس ,  ایلام  , تهران  , آذربایجان شرقی ,  قزوین ,  اردبیل ,  سمنان  , اصفهان  , کردستان  , خراسان جنوبی ,  گلستان ,  مرکزی  , مازندران  , یزد ,  کرمان  , سیستان و بلوچستان  , خراسان شمالی  , مشهد  , شیراز  , تبریز  , کرمانشاه ,  ارومیه ,  البرز  , کرج  , همدان ,  لرستان  , چهارمحال و بختیاری

⚡️نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین قسمت هایی است که می‌بایست در نظافت فضای بیرونی ساختمان در نظر گرفت. نماشویی ساختمان ظاهر بنا را زیبا و تمیز می‌کند و روی قضاوت دیگران از فضای داخل تاثیرگذار است.

🔴نماشویی و شستشوی نما به دلایلی انجام می‌گیرد که چند مورد را بیان می‌کنیم:

🔹وجود آلاینده‌‌‌های موجود در فضا مثل دود گرد و خاک و غیره و قرار گرفتن آنها بر روی نما.

🔹باران‌‌‌های اسیدی که موجب سوختگی و شوره زدن نما می‌شود، باران‌‌‌های اسیدی امروزه در شهر‌‌‌های بزرگ آسیب‌‌‌های زیادی برروی نما ایجاد میکنند که برای رهایی از این آسیب‌ها بهتر است توسط نانو کاری از نما محافظت گردد.🔹وجود لکه جرم و کثیفی بر روی سطح نما


🔹ریختن گچ، سیمان،رنگ،پودر و غیره بر روی نما در اثر عملیات ساختمانی


🔹آسیب‌‌‌های ناشی از آتش سوزری که میتواند باعث از دست رفتن زیبایی و کیفیت نما گردد.

🔴شستشوی نما با مواد نانو

✳️نانو‌ها مواد شوینده هستند و به خاطر قدرت پاک کنندگی بالا و اینکه حلال های قویتری نسبت به دیگر شوینده‌ها هستند، به نما آسیب نمیزنند.

✳️ماندگاری بیشتر پاکیزگی بعداز شستشوی نما با مواد نانو نتیجه می‌شود. بسته به جنس نمای شما میتوانیم بعد از نماشویی این مواد نانو عایق را روی نمای ساختمان اعمال کنیم.

✳️به طور مثال برای نمای شیشه و کامپوزیت و سطوح صیقلی با اعمال مواد پوشش دهنده نانو مخصوص این نماها عمر پاکیزگی این نماهارا میتوان به پنج برابر حالت عادی افزایش داد.برای آجر و سیمان میتوان با استفاده از مواد عایق آبگریز نانو عمر پاکیزگی این نماها را چندین برابر حالت عادی افزایش داد.

✳️داشتن مهارت و تخصص در شستشوی نما با مواد نانو اهمیت زیادی دارد. با توجه به این که کاربرد این نوع جرم گیری نسبتا جدید می‌باشد، داشتن مهارت کافی برای جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت بسیار مهم است.

✳️علت استفاده از نانو در شست و شوی نما و نماشویی ساختمان علاوه بر افزایش عمر پاگیری نما به توان و قدرت جرم زدایی و پاک کنندگی تکنولوژی نانو بر میگردد. که می‌تواند به خوبی جرم‌ها را با خود حل کرده و بزداید.

🔴شستشوی نما با مواد نانو چگونه انجام می‌شود؟

✳️مطمئناً هدف شما از شستشوی نما با مواد نانو این است که نمای ساختمان شما برای مدت زمان بیشتری پاکیزه بماند و با خاصیت خود تمیز شوندگی ای که این مواد به سطح میدهند حتی در هزینه ی نماشویی ساختمانتان صرفه جویی نمایید.

🌀سه نوع ماده ی نانو برای مصارف مختلف بر سطح نمای ساختمان استفاده می‌شود.

🔹نانو ذرات آبگریز
🔹نانو ذرات آب دوست
🔹نانو ذرات آّب بند
🔹قاعدتاً برای شستشوی نما با مواد نانو از مواد آب گریز استفاده می‌شود.

✳️خواص این ماده باعث می‌شود که پس از آنکه سطح آغشته به آب شد، به جای آنکه آب روی سطح باقی بماند، روی آن روان شده و آلودگی‌ها را پاک کند، به همین دلیل پس از بارش باران مقدار قابل توجهی از آب باران از روی سطح سر خورده و به پایین ساختمان هدایت می‌شود و در مسیر خود نمای ساختمان را پاکیزه می‌کند.

🔴خواص مواد نانو:

🔸بافت و ساختار بهبود یافته
🔸افزایش مقاومت در برابر لکه
🔸عمر طولانی
🔸درجه حفاظت بالاتر در برابر اشعه‌‌‌های UV
🔸از بین برنده انواع ویروس و قارچ‌ها و خاصیت ضد عفونی کننده

🔴مهمترین دلایل انجام خدمات کفسابی

💠 صاف و یکدست نبودن سطح کف ساختمان

💠یکی از اصلی ترین زمان‌‌‌های نیاز به عملیات کفسابی ساختمان هنگامی‌است که سطح کف ساختمان از حالت تراز خارج شده و دچار پستی بلندی شود. این مشکل می‌تواند به دلیل عدم توجه کافی در ساخت و ساز ساختمان‌‌‌های نوساز و یا نشست خفیف ساختمان ایجاد شود که باعث عدم سهولت در هنگام رفت و آمد ساکنین و جابجایی وسایل می‌شود.

💠 از بین نرفتن جرم‌ها و مصالح ساختمانی تثبیت شده بر روی سنگ کف ساختمان

💠در مواقعی پس از نصب موزاییک، سنگ و یا … سیمان، ملات، چسب و یا هر نوع مواد خارجی دیگر بر روی سطح کف ریخته می‌شود که با روش‌‌‌های ساده و معمولی قابل پاکسازی نمی‌باشند، در این هنگام عملیات کفسابی بهترین راه حل برای از بین بردن این مواد از روی کف ساختمان می‌باشد.

💠شکستگی قسمتی از سنگ و یا آسیب دیدن کف ساختمان

💠این مشکل معمولا به دلیل سقوط اجسام سنگین بر روی سطح سنگ ایجاد می‌شود که باعث شکستگی و یا اسیب دیدن مصالح به کار رفته در کف ساختمان شده و حالت زشتی را برای محیط ایجاد می‌کند.

💠یکی از مشکلات نما‌‌‌های سیمانی جذب سریع آلودگی‌ها بر روی مواد در نمای ساختمان می‌باشد که باعث نشان دادن کثیفی نما ی ساختمان می‌شود اما با استفاده از مواد نانو این کثیفی‌ها و آلودگی‌ها در نمای ساختمان از بین می‌رود.

💠پوشش‌‌‌های نانو با ایجاد خاصیت آبگریزی محصولات باعث عدم جذب ماده‌ها بر روی سطوح می‌شود حتی با ریختن آب بر روی این سطوح قطرات اب به شکل کروی در آمده و بلافاصله از روی نما به پایین ریزش می‌کنند. این پوشش‌ها علاوه بر آبگریزی خاصیت‌‌‌های دیگری نظیر خاصیت ضد میکروب، محافظت در برابر اشعه ی UV خورشید، جلوگیری از عدم جذب عمقی آلودگی‌ها بر روی سطح، عدم چسبندگی گرد و خاک و عدم ایجاد پوسته با خاصیت تمیز شوندگی آسان را در اختیار ما قرار می‌دهد.

💠از دیگر مزایایی استفاده از پوشش‌‌‌های نانو می‌توان به امکان شستشوی لکه‌ها و چربی‌ها به آسانی نیز اشاره کرد

به مدیریت: مهدی مرادی

 

 

نماشویی با مواد نانو شرکت نانو کاران در گیلان , نماشویی , نماشویی با مواد نانو  , نماشویی در گیلان , قیمت نماشویی , نماشویی ساختمان , شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو تضمینی مرادی , شستشوی نمای ساختمان , شستشوی نمای ساختمان تضمینی , نماشویی تضمینی , خواص مواد نانو , نماشویی و نماکاری نانو  , کفسابی , سنگ سابی  , قیمت کفسابی  و قیمت سنگ سابی , شستشوی نما , شستشوی نما با مواد نانو , بهترین نماشویی  , نانو کاری سیمان , نانو کاری ضد آب , نانو کاری  , نانو کاری  ضد جلبک , نانو کاری ضد سفیدی  , نماشویی رشت ,  نماشویی انزلی , نماشویی لنگرود , نماشویی ماسال , نماشویی لاهیجان  , نماشویی آستارا  , نماشویی فومن  , نماشویی رضوانشهر  , نماشویی تالش  , نماشویی آستانه اشرفیه , نماشویی  رودبار , نماشویی صومعه سرا  , نماشویی سیاهکل , نماشویی دیلمان  , نماشویی املش  , نماشویی رودسر  , نماشویی  زنجان  , نماشویی بوشهر  , نماشویی خوزستان ,  نماشویی فارس , نماشویی  ایلام  , نماشویی تهران , نماشویی  آذربایجان شرقی ,  نماشویی قزوین ,  نماشویی اردبیل , نماشویی سمنان  , نماشویی اصفهان  , نماشویی کردستان  , نماشویی خراسان جنوبی ,  نماشویی گلستان ,  نماشویی مرکزی  , نماشویی مازندران  , نماشویی یزد ,  نماشویی کرمان  , نماشویی سیستان و بلوچستان  , نماشویی خراسان شمالی  , نماشویی مشهد  , نماشویی شیراز  , نماشویی تبریز  , نماشویی کرمانشاه ,  نماشویی ارومیه ,  نماشویی البرز  , نماشویی کرج  , نماشویی همدان , نماشویی  لرستان  , نماشویی چهارمحال و بختیاری  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed