Address & Contact

Our Address

لرستان ، شهرستان ازنا ، بلوار جهاد ، روبروی آهن فروشی خاکباز

خرید و فروش انواع اتومبیل در لرستان

🚗 خرید و فروش انواع خودروهای داخلی و خارجی🚗
🚗  خرید و فروش انواع خودروهای صفر و کارکرده داخلی و خارجی🚗

🚗  با مناسب ترین قیمت و بهترین برند

🚗 با کادری مجرب و متعهد

🚗  همه روزه پاسخگوی مشتریان عزیز می‌باشیم

🚗 ارائه بررسی‌‌‌های تخصصی و کارآمد و مشخصات فنی انواع خودرو ها

🚗 ایجاد محیطی قابل اعتماد جهت تسهیل در امر خرید و فروش خودرو و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو🚗
🚗 کارشناسی خودرو در محل

برای خرید خودرو یکی از مواردی که شاید برایتان سخت به نظر برسد کارشناسی خودرو است. شاید با خودتان بگویید اکنون که قصد خرید ماشین دارم به چه نحوه ی باید از خدمات کارشناسی خودرو بهره مند شوم و امکان دسترسی به کارشناسان به چه نحوی است.

نگرانی برای این موضوع کاملا بی مورد است. زیرا شما به راحتی و بدون هیچ گونه دردسر و تنها با یک تماس می‌توانید از خدمات کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید. برای کارشناسی خودرو در محل گام ابتدایی انتخاب خودرویی است که قصد خرید آن را دارید. با حوصله و دقت خودرویی که خواهان خرید آن هستید را انتخاب کنید و سپس با شماره‌های موجود برای درخواست کارشناس خودرو در محل تماس بگیرید و درخواست کارشناس دهید. یکی از جاهایی که می‌توانید از خدمات کارشناسان مجرب آن استفاده کنید سایت ماشین بانک است.

اطلاعات لازم برای ارائه به کارشناس خودرو در این مرحله شامل مشخصات خودروی انتخابی و مکان و زمانی است که قصد حضور کارشناس در محل را دارید. پس از انجام این مراحل کارشناسان در زمان و محل درخواستی شما حاضر می‌شوند و به بررسی تمام آیتم‌های لازم در خصوص کارشناسی خودرو می‌پردازند. آنها موارد بررسی شده را همراه با بیان قیمت خودرو به شما به صورت مکتوب ارائه می‌دهند. با طی کردن این مراحل به سادگی می‌توانید از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو بهره‌مند شوید و با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.

🚗 تفاوت معاینه فنی و کارشناسی خودرو

شاید در نگاه ابتدایی تفاوتی بین کارشناسی خودرو و معاینه فنی آن حس نشود، اما باید بدانید که این دو با هم متفاوت هستند. یکی از مهم‌ترین تفاوت هایی که بین معاینه فنی خودرو و کارشناسی خودرو وجود دارد، تعیین ارزش واقعی خودرو است.

در کارشناسی خودرو، خودرو به صورت کامل و دقیق بررسی می‌شود و در نهایت هم با توجه به بررسی صورت گرفته ارزش واقعی خودرو بیان میگردد. در حالی که در معاینه فنی صرفاً به بررسی کامل خودرو می‌پردازند و خبری از تعیین ارزش خودرو وجود ندارد. همچنین در معاینه فنی خودرو کارشناسی رنگ بدنه، تعویضی بودن قطعات بدنه و میزان کارکرد واقعی خودرو مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

مدیریت: آقایان بیاتیان و کرمی

شماره‌‌‌های تماس

آقای بیاتیان: 09166644047

آقای کرمی: 09163665200

آقای پاپی: 09166661274

 

 

نمایشگاه خودرو خارجی , بزرگترین نمایشگاه اتومبیل , نمایشگاه خودرو ازنا , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 21 مهر 1400 9:25 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

👌💯