طراحی و اجرای کابینت بهار

🔴تولید انواع مبلمان:👇

🛋راحتی

🛋کلاسیک

🛋چستر

🛋سطنتی

💠ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

🔸 ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔸قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔸ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔸چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔸قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔸وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

 

 

🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷

🔴ساخت کابینت

❇️طراحی و اجرای کابینت‌‌‌های mdf،هایگلاس،ممبران و…

🔸هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

🔸کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.

🔸کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌و البته زیبا تبدیل کنند.

 

نمایشگاه:خراسان رضوی،سبزوار،خیابان دانشگاه،جنب دانشگاه،پلاک27
تولیدی:شهرک صنعتی خاوران،خاوران6،قطعه4،سمت چپ

به مدیریت:ایمان زارعی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

مبلمان , انواع مبل , مبل کلاسیک , مبل راحتی , تولیدی مبل در سبزوار , کابینت , انواع کابینت , طراحی و اجرای کابینت در خراسان رضوی , کابینت هایگلاس , کابینت ممبران , قیمت نصب کابینت در سبزوار , نمایشگاه و تولیدی مبلمان بهار در سبزوار , طراحی و اجرای کابینت بهار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed