Address & Contact

Our Address

کرمان،سیرجان،بلوار چمران،بعد از بلوار شیرودی

Telephone

نماینده انحصاری فروش ایساتکس هبلکس آبیار

🔴اجرا و تخلیه بار

🔴بلوک سقفی

🔴بلوک هبلکس

❇️بلوک هبلکس یا بلوک اِی‌سی‌سی با نام‌های (ACC)، (ALC) و سیپورکس و … نیز شناخته می‌شود در واقع هبلکس یک بلوک ساختمانی سبک و پیش ساخته است که ویژگی‌هایی مانند عایق بودن در برابر برودت و حرارت، نارسانا در برابر جریان الکتریسیته، مقاوم در برابر آتش و حشرات است.

❇️ساخت این محصول از طریق اختلاط و پخت مواد اولیه مانند ماسه سیلیسی، آهک، سیمان، پودر آلومینیوم و آب انجام می‌گیرد.

🔵کاربرد بلوک هبلکس

🔸ازآنجایی‌که بلوک هبلکس ویژگی عایق برودت و حرارت دارد، عمدتاً به عنوان دیوار خارجی غیر باربر ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از تبادل حرارتی با فضای خارج جلوگیری کند.

🔸وزن بسیار کمتر نسبت به آجرهای معمولی و سفال، صرفه جویی در مصرف فولاد و مصالح پوششی مانند گچ و خاک گچ، عایق بودن حرارتی (مطابق مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان) و عدم نیاز به استفاده از عایق و سهولت و سرعت اجرا همگی از عواملی است که این بلوک را برای استفاده در دیوارهای خارجی غیر باربر مناسب می‌کند.

🔵ابعاد بلوک هبلکس

🔸معمولاً در ایران طول بلوک‌های هبلکس با طول ۶۰۰، ارتفاع ۲۵۰ و ضخامت آن بین ۷۵ الی ۵۰۰ میلی‌متر تولید می‌شوند. وزن یک متر مکعب بلوک اِی س سی حدوداً 550 الی 600 است که معادل یک سوم وزن یک متر مکعب آجر فشاری است.

🔸حجم یک بلوک هبلکس به ضخامت 10 سانتی‌متر نیز معادل 20 عدد آجر فشاری است. با این حساب ساختمانی که از بلوک اِی‌سی‌سی (ACC) در آن استفاده شود، بسیار سریع‌تر ساخته شده و بسیار سبک خواهد بود.

به مدیریت:حمید آبیار

 

 

 

بلوک , بلوک ساختمانی , بلوک سقفی , بلوک هبلکس , نماینده انحصاری فروش ایساتکس هبلکس آبیار در سیرجان , کاربرد بلوک هبلکس , ابعاد بلوک هبلکس , مزایای بلوک هبلکس , فروش بلوک ایساتکس هبلکس در سیرجان کرمان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed