نمایندگی انحصاری محصولات درمانی گانودرما امینیان

?گانودرما تنها محصول گیاهی است که به خاطر خواص بسیار زیادی که دارد بالغ بر 30 نوع بیماری را درمان می‌کند،اما بارزترین آنها درمان ویروس زگیل تناسلی است که توانسته ویروس را به طور کامل از داخل بدن و خوان پاک سازی کند.از مهم ترین خاصیت این گیاه بالابردن سطح ایمنی بدن بوده و همچنین این گیاه به عنوان معجزه قرن شناخته شده است.

❇️خواص شگفت انگیز قارچ گانودرما:

?سلامت قلب

محققان در چین و ژاپن دریافتند که اسید گانودریک(ganoderic acid )موجود در گنودرما جریان خون را بهبود می‌بخشد و مصرف اکسیژن در عضله قلب را تنظیم می‌کند. همچنین گانودرما در کاهش کلسترول تاثیرگذار بوده و از لخته شدن خون در شریان‌ها پیشگیری می‌کند. طبق تحقیقات صورت گرفته مصرف قارچ گانودرما به مدت ۲ هفته، موجب کاهش فشارخون به طور محسوس خواهد شد. کلسترول و فشار خون بالا از بیماری‌‌‌های اپیدمی‌در قرن حاضر هستند که با مصرف فرآورده‌‌‌های قارچ گانودرما به طور طبیعی درمان می‌شوند.

? ضد آلرژی

عصاره گانودرما می‌تواند به طور قابل توجهی انواع مختلف واکنش‌‌‌های آلرژیک، از جمله آسم و درماتیت، را مهار کند. Tritpenes، یک ترکیب موجود در گنودرما می‌باشد که اثرات ضد ویروسی و ضد حساسیت آن به اثبات رسیده است. این ماده باعث آزاد شدن آنتی هیستامین در بدن می‌شود و مشابه داروهای ضد آلرژی عمل می‌کند.. Ganoderma برای درمان آلرژی‌‌‌های ناشی از شوک آتوپیک، درماتیت، تب یونجه، کهیر و آلرژی‌‌‌های مواد غذایی و دارویی مفید است.

? درمان کبد چرب، هپاتیت و سیروز کبدی

این گیاه قوی کبد را از آسیب فیزیکی و بیولوژیکی محافظت می‌کند. همچنین بیماران با کبد چرب و سیروز کبدی ناشی از مصرف الکل می‌توانند با عصاره گانودرما روند درمان را سریع تر طی کنند. Ganoderma می‌تواند به افرادی که در مراحل اولیه بیماری‌‌‌های کبدی الکلی هستند کمک کند ولی درمراحل حاد و از کار افتادن کامل کبد، درمان با قارچ گانودرما تاثیر گذار نیست. بیماران مبتلا به هپاتیت B و افزایش آنزیم‌‌‌های کبدی می‌توانند از خواص دارویی قارچ گانودرما استفاده بیشتری داشته باشند. در نظر داشته باشید که مراحل درمان هپاتیت B بسیار دشوار است و با قطع درمان، امکان عود بیماری وجود دارد. ترکیبات قدرتمند موجود در گندودرما در پاکسازی کبد و حذف آثار داروهای شیمیایی بر کبد بسیار موثر است. بازسازی بافت‌‌‌های کبد به همراه داروهای تجویز شده و استفاده از عصاره گانودرما، تسریع خواهد یافت.

? دفع سموم بدن

Ganoderma سموم موجود در بدن را از بین می‌برد. مصرف داروهای شیمیایی و غذاهای فرآوری شده، سموم بدن را افزایش داده و عوارض ناخواسته ای را در بدن ایجاد می‌کند. یکی از خواص دارویی قارچ گانودرما مربوط به افزایش اکسیداسیون و تنظیم مقدار pH در بدن است. علاوه بر این گانودرما توانایی اکسیژن رسانی به بافت‌ها را تا ۱٫۵ برابر بیشتر می‌کند. پاک کردن سموم از بدن، کاهش عوارض ناخواسته داروها و تنظیم مقدار pH از خواص دارویی قارچ گانودرما در بدن هستند.

? درمان بیماری کلیه

بیماری‌‌‌های شایع کلیوی شامل نفریت مزمن، سندرم کلیوی دیابتی و نفریت با افزایش قند خون و میزان کلسترول بدن ارتباط مستقیم دارند. قارچ گانودرما در کاهش میزان قند خون و کلسترول خون تاثیر فوق العاده ای داشته و اوره را تنظیم می‌کند. طب سنتی با امداد از خاصیت قارچ گانودرما قادر به مهار بیماری‌‌‌های کلیوی می‌باشد.

? خواب آرام

پزشکی گیاهی چینی به طور سنتی Ganoderma را برای خواب آرام توصیه می‌کند. استفاده منظم از قارچ گانودرما موجب ایجاد آرامش شبانه شده و برای افرادی که از بی خوابی رنج می‌برند فوق العاده مناسب است. نوشیدن یک فنجان نیم ساعت قبل از خواب، فرد را دچار خواب تدریجی و عمیق خواهد کرد. برای نتیجه گیری بهتر از خواص دارویی قارچ گانودرما باید روند درمان را تا بر طرف شدن کامل مشکل، ادامه داد.

?بهداشت روان

Ganoderma خشک شده برای درمان مشکلات عصبی ناشی از استرس محیطی توصیه می‌شود. این گیاه هیچگونه تاثیر سکر آور مشابه مواد مخدر را نداشته و موجب وابستگی فرد نخواهد شد. به این ترتیب می‌توان گیاه گانودرما را به صورت پودر خشک شده در برنامه روزانه گنجاند. استرس بزرگترین مشکل افراد در جوامع ماشینی است و اثرات ناخوشایندی را در فرد ایجاد می‌کند. جالب است بدانید که طبق مطالعات انجام شده در ژاپن، خواص دارویی قارچ گانودرما در درمان بیماری آزایمر نیز تاثیر مثبتی داشته است.

?تقویت عضلات

یکی از خواص گانودرما کاهش درد عضلات و احساس آرامش در عضلات بدن است. کسانی که دوره نقاهت بیماری را می‌گذرانند با مصرف روزانه یک فنجان قهوه گانودرما می‌توانند روند تقویت عضلات خود را سرعت بیشتری بخشند.

? تقویت سیستم ایمنی

قارچ گانودرما در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است. قارچ Reishi نه تنها سیستم ایمنی را تحریک می‌کند بلکه همچنین آن را تنظیم می‌کند. این تنظیم تعادل متابولیک را در بدن بهبود داده و سنتز اسید نوکلئیک را در میسر می‌سازد. این روند در افزایش گلبول‌‌‌های سفید خون و تقویت سیستم ایمنی تاثیر مثبت دارد. قارچ گانودرما با تقویت سیستم ایمنی مانع از بروز بیماری در فرد خواهد شد.

? پیشگیری از پیری زودرس

نور خورشید، هوای آلوده، غذاهای کنسروی، داروهای شیمیایی، استرس و … روند پیری را افزایش داده و علائم پیری را در فرد بیشتر می‌کنند. با مصرف مداوم قارچ گانودرما شاهد تاخیر در روند پیری و در نتیجه افزایش طول عمر خواهیم بود. گانودرما در مبارزه با رادیکال‌‌‌های آزاد نقش داشته و از پیری زودرس پیشگیری می‌کند.

به مدیریت:ارغوان امینیان

 

رضایت مشتری??

 

 

 

 

 

 

گانودرما , قارچ گانودرما , محصولات درمانی گانودرما , نمایندگی انحصاری محصولات درمانی گانودرما امینیان در تهران , خواص درمانی گانودرما , تقویت سیستم امینی , فروش محصولات درمانی گانودرما در تهران , فروش اینترنتی محصولات گانودرما در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed