Address & Contact

Our Address

تهران ، پونک ، بلوار میرزا بابایی ، روبه روی پارک سوار پونک ، بالای داروخانه جهان درمان ، واحد 6 ، پلاک 73

Telephone

نمایندگی بیمه پارسیان مختاری کد 502000

?صدور انواع بیمه:

?بیمه خودرو

?بیمه عمر و سرمایه

?بیمه آتش سوزی

?بیمه آتش سوزی، کشتی و سی ام آر

?بیمه حوادث

?بیمه درمان

?بیمه مهندسی

?بیمه انرژی

?بیمه‌های خودرو

?امروزه استفاده از خودرو قسمتی از زندگی ماست به طوریکه زمان زیادی را با خودرو خود در حال حرکت از نقطه ای به نقطه‌ دیگر هستیم. به تبع این موضوع، آمار تصادفات و حوادث رانندگی نیز روز به روز افزایشمی‌یابد و مبالغ زیادی جهت جبران خسارت های وارده هزینهمی‌شود. در این بین بهترین راه حل برای حذف و تقلیل هزینه های ناشی از حوادث رانندگی، بیمه است؛ خدمتی که آرامش و امنیت شما در آن نهفته است. شرکت بیمه پارسیان در راستای ایجاد امنیت و آرامش برای دارندگان خودرو و جبران زیان های ناشی از تصادفات رانندگی انواع بیمه نامه های خودرو اعم از بیمه بدنه،‌ بیمه شخص ثالث و بیمه حوادث راننده را ارائهمی‌کند.

?بیمه های آتش‌سوزی

?بیمه آتش سوزی پوششی است برای جبران خسارات وارده به اموال و دارائی های منقول و غیرمنقول که با توجه به نیاز مشتری ارائه شده و با جبران زیان وارده، بیمه گذار را از نظر مالی به حالت قبل از حادثه برمی گرداند.

?بیمه درمان

?ارزشمندترین دارایی هر انسان سلامتی جسم و جان او است. اما هیچ تضمینی مبنی بر تامین سلامت انسان در آینده وجود ندارد. از آنجائیکه افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشکلات اقتصادی که در اثر بیماری های گوناگون اتفاقمی‌افتدمی‌باید تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یکی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه درمانمی‌باشد.

به مدیریت: آمنه مختاری

 

 

 

نمایندگی بیمه پارسیان مختاری کد 502000 در تهران , نمایندگی بیمه پارسیان  , بیمه پارسیان ,  نمایندگی بیمه پارسیان در تهران , بیمه خودرو پارسیان , بیمه حوادث پارسیان  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed