نمایندگی خدمات فنی سیرتی 

✅ گارانتی نمایندگی خدمات پس از فروش سیرتی {هود، گاز، فر، ماکرو } در استان گیلان، رشت و حومه مبادرت به (تعمیرات هود و گاز )نصب،تعویض شیشه گازهای صفحه ایی توکار، و تعمیرات انواع هود و گاز ، دارای مدرک فنی حرفه ایی از سازمان تهران میباشد .

✅ همچنین دارای مجوز نمایندگی خدمات رسمی از شرکتهای آریستون، فرامکو، آروما، لامیرا، پادیسان ، اندوزیت، فابر،فاستر، پیلوت،ساکاگاز ، نستا، میلان، ریکسین، بیتا، pSL.MG، تهران سبحان، دی استیل، کمبو

✅ کادری مجرب و با سابقه بیش از ۱۵ سال ، و سرویس دهی به تمام نقاط استان گیلان ، رشت و حومه

نکاتی برای نگهداری هود:

۱)اگر اجاق گاز روشن است حتما هود را روشن کرده و حد اقل روی دور کم بگذارید تا حرارت اجاق گاز آسیبی به قطعات داخلی هود نزند.

۲)برای تمیز کردن هود های شیشه ای این کار را لااقل ۱ ساعت پس از خاموش کردن هود انجام دهید.

۳)برای تمیز کردن هودهای استیل از تمیز کننده مخصوص با عنوان محافظ استیل استفاده کنید.

۴)به علامت شستشوی فیلتر و تعویض فیلتر توجه کرده و این کار را انجام دهید.

مایکروفر چیست؟

مایکروفر دستگاهی است که از امواج مایکروویو برای پخت غذا استفاده میکند. مایکروویو به معنی امواج کوتاه است. مایکروویو ها امواج الکترومغناطیسی با طول موج کوتاه و در نتیجه انرژی بالا هستند که از انها میتوان برای پخت مواد غذایی اب دار استفاده کرد. امواج مایکروویو در برخورد با اشیاء مختلف واکنشهای متفاوتی دارند. مثلا فلزات این امواج را دفع میکنند موادی مانند شیشه و پلاستیک این امواج را عبور میدهند و مواد ابدار این امواج را جذب میکنند. این امواج میتوانند جهت گیری مولکولهای اب را به صورت پیوسته تغییر دهند این تغییر جهت باعث ایجاد گرما و پخته شدن غذا میشود. به همین دلیل است که از ماکروفر برای پخت غذاهای مرطوب و اب دار استفاده میشود.

کاربرد امواج مایکروویو چیست؟

امواج مایکروویو فقط در پخت و پز به کار نمیروند. این امواج از نوع امواج الکترومغناتیسی هستند. امواج الکترومغناتیسی در ارتباط با تلفن همراه و ماهواره ها و رادارها به کار میروند. علاوه بر این این امواج در گرم کردن در صنایع مختلف نیز کاربرد دارند. در مایکروفرها نیز برای پخت سریع غذا از امواج مایکروویو استفاده شده است. این امواج با تاثیری که بر ملوکولهای قطبی اب میگذارند قادر هستند صرف مدت بسیار کوتاهی غذای ابدار مد نظر شما را پخته و تحویل دهند.

 

مدیریت: آقای سیرتی

ساعات کار

شنبه

9 الی 23

یک‌شنبه

9 الی 23

دوشنبه

9 الی 23

سه‌شنبه

9 الی 23

چهارشنبه

9 الی 23

پنج‌شنبه

9 الی 23

جمعه

-

آدرس

آدرس:

رشت، حمیدیان، جمهوری اول، بعد از فرعی 19، نمایندگی خدمات فنی سیرتی

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields