نمایندگی فروش و پخش آجرهای نما نسوز قصر و چهارباغ

🔹 نمایندگی فروش آجر نما نسوز مرجان

🔹 آجر نسوز نما

🔹 معماری نقش بسیار مهمی در تکامل یک جامعه ایفا می کند. نقش اجتماعی معماری ایجاد چهارچوبی مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل های اجتماعی می باشد. میزان تاثیرگذاری محیط اطراف و تعامل ما با آن، از نقطه نظر کارکرد و زیبایی شناسی، بیش از تصور ماست. این تعامل نحوه ی زندگی ما را شکل داده و در هویت فرهنگی ما نفوذ می کند. آجر نسوز نما تنها به عنوان مصالح به کار رفته در ساختمان یا محل زندگی و کار نیست که اثر بسزایی در درک فضا دارد، بلکه رنگ، بافت، اندازه و شکل آنها نیز دارای اهمیت بسزایی می باشد.

 

🔹  آجرهای نما نسوز قصر و چهارباغ و مرجان پرچمدار تولید مدرن آجر نسوز مدرن

🔹 شرکت  آجرهای نما نسوز قصر و چهارباغ و مرجان با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز نما، تمامی این موارد و تاثیرات آن در نظر گرفته شده است.

🔹 و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز نما و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو باشیم و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی بیش از نیم قرن همراه شما باشیم.

🔹 ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم محصولات شرکت  آجرهای نما نسوز قصر و چهارباغ و مرجان برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

🔹 آجر ها طبق استانداردهای ملی ساختمان تولید میشوند و صادراتی هستند

🔹 معرفی برخی محصولات

🔹 آجر نسوز انگلیسی
🔹 آجر نسوز شاموتی
🔹 آجر نسوز سفید
🔹 آجر نسوز مشکی
🔹 آجر نسوز قهوه ای
🔹 آجر های نسوز رستیک
🔹 آجر های رستیک بتنی
🔹 انواع آجرهای سنتی قزاقی
🔹 در۳رنگ زرد، پیازی، اخرائی
🔹 پلاک، نیمه، کامل

🔹 تولید آجر درابعادمختلف
🔹 ۱۰*۱۰
🔹 ۲۰*۲۰
🔹 ۷*۳۱
🔹 ۵/۵*۲۶
🔹 ۸*۴۰
🔹 ۱۰*۶۰
🔹 ۱۰*۲۰
🔹 ۲۰*۴۰
🔹 انواع آجرهای حجیم

مدیریت:آقای بابایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین آجر نسوز نما , آجر نما , آجر نما نسوز , انواع آجر نما نسوز , آجر نما قیمت مناسب , قیمت آجر نسوز نما , قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 22 آذر 1399 11:40 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عااااالی👌