فروشگاه برق قائم

🔹 نمایندگی فروش 

🔹 نمایندگی پخش لامپ ال ای دی 

🔹 آیفون تصویری 

🔹 تعمیرات لوازم برقی الکترونیک

از گذشته تا بحال پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن باعث حذف عامل انسانی از چرخه صنعت و ساده‌تر شدن و راحت‌تر شدن کارهایی است که در گذشته با پیچیدگی بیشتری انجام می‌شد. از جمله این موارد استفاده از آیفون برای باز کردن درب منازل است که ابتدا با آیفون صوتی شروع شد. این نوع آیفون‌ها با وجود راحت کردن عمل باز و بسته کردن درب ورودی، نقطه ضعف آن، نداشتن قابلیت اطمینان بود، زیرا استفاده از حس شنوایی برای تمییز دادن صدای آشنا از صدای غیر آشنا عملی است که درصد خطای بالایی دارد. بدین منظور آیفون‌های تصویری در انواع مدل‌ها و امکانات مختلف برای افزایش قابلیت اطمینان به مرحله تولید رسید و با اقبال عموم مواجه شد.

در ابتدا ایفون تصویری به عنوان کالای لوکس تلقی می‌شد اما با گذشت زمان و با توجه به ضعف ایفون صوتی این کالا به یک ضرورت تبدیل شد و رواج آن باعث پیشرفته‌تر شدن و تولید مدل‌هایی با کارایی بیشتر شد که از جمله این امکانات می‌توان داشتن حافظه برای ثبت و ضبط فیلم و عکس، امکان ارتباط واحدها با یکدیگر و با نگهبانی، پشتیبانی از دوربین مدار بسته، ارتباط و کنترل از راه دور بوسیله تلفن همراه وبسیاری از امکانات دیگر را نام برد.

از جمله مواردی که در خرید آیفون تصویری باید به آن توجه داشت در وهله اول کیفیت و برند سازنده‌ی آن و در وهله دوم امکانات آن است که هرچقدر این امکانات بیشتر باشد قیمت آیفون تصویری هم افزیش می‌یابد.

از شرکت های فعال در زمینه آیفون تصویری می‌توان الکتروپیک، تک‌نما، تابا الکترونیک، سیماران، کوماکس و کنوود را نام برد

مدیریت:آقای غلامی 

 

 

قیمت آیفون تصویری سیماران , بهترین آیفون تصویری , آیفون تصویری دیجی کالا, قیمت آیفون تصویری , قیمت آیفون تصویری , قیمت آیفون تصویری , آیفون تصویری , راهنمای خرید آیفون تصویری , 

ساعات کار

شنبه

7 الی 21

یک‌شنبه

7 الی 21

دوشنبه

7 الی 21

سه‌شنبه

7 الی 21

چهارشنبه

7 الی 21

پنج‌شنبه

7 الی 21

جمعه

-

آدرس

آدرس:

کرج ، خیابان چمران ، خیابان همت ، نبش کوچه شهید علی رجبی

ارزیابی شما از این مجموعه

ارزیابی شما

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
علی ۲۱ آبان، ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

دایی