نوین شیشه مجید

🔹 تهیه نصب شیشه رفلکس ساده برفی
🔹 وغیره (آینه)
🔹 انواع شیشه های رومیزی ۶میل ۸میل ۱۰میل
🔹 تعمیرو ریگلاژ شیشه سکوریت فوری
🔹 فروش انواع استپ پرشیا.پاتریس. سمند. وغیره
🔹 انواع لولا های فرانسه المان . پرشیا
🔹 کلیه یراق و استپ دارای ۵سال ضمانت تعویض

مدیریت:آقای پسندیده

درباره شیشه رفلکس

یکی از فراورده های شیشه فلوت شیشه آینه ای می باشد که با ماده پوششی که روی شیشه فلوت قرار می گیرد خاصیت انعکاسی به خود می گیرد. شیشه رفلکس معمولا در نماهای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد این شیشه نور خارجی را بازتاب داده و سبب کاهش نفوذ نور خورشید به ساختمان و هچنین ایجاد حالت آیینه می شود در حالیکه از سمت داخل ساختمان مشابه شیشه های معمولی عمل کرده و خاصیت بازتاب دهندگی و آینه ای ندارد این ویژگی در شب برعکس می شود.

شیشه های رفلکس نور خورشید را منعکس می کنند و در کاهش حرارت و درخشندگی نور موثرند. اگر در روشنایی روز از بیرون به شیشه انعکاسی نگاه کنیم مشاهده می کنیم که تصویر اطراف را مانند آینه باز می تاباند و اگر از داخل به بیرون نگاه کنیم شیشه کاملا شفاف خواهد بود شب ها پدیده مذکور برعکس است یعنی شیشه از خارج شفاف و از داخل مانند آینه است این شیشه با انعکاس نور خورشید حرارت ناشی از تابش خورشید را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و در نتیجه باعث صرفه جویی در هزینه های احداث راه اندازی و و نگهداری دستگاه های تهویه و تبدیل می شود.

 

شیشه رفلکس , شیشه رفلکس برنزی , بهترین رنگ شیشه رفلکس , شیشه رفلکس نقره ای , رنگهای شیشه رفلکس , شیشه رفلکس در شب , قیمت شیشه رفلکس ,

ساعات کار

شنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

یک‌شنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

دوشنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

سه‌شنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

چهارشنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

پنج‌شنبه

8 الی 13 و عصر 14 الی 20

جمعه

-

آدرس

آدرس:

آستانه اشرفیه ، روستای دهگا

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields