Address & Contact

Our Address

کرج،کمال آباد،خیابان ظفر12،کارگاه هواکشی کوشا

تولید انواع ونت در کرج

?قالب سازی

?ریخته گری

?تولیدکننده انواع ونت‌‌‌های آهنی،برنجی،پلاستیکی از 3mm تا 30mm سوارخ دار و شیاردار

?قالب سازی یک فرآیند تولیدی برای تولید قطعات با تزریق مواد به یک قالب است. قالب سازی مدرن را می‌توان با یک سری از مواد، از جمله فلزات، شیشه، الاستومرها، پلیمرهای گرمانرم و گرماسخت و …، انجام داد.

❇️انواع روش‌‌‌های قالب سازی

برای ساخت قالب از روش‌‌‌های مختلفی استفاده می‌شود که که با توجه به قطعه نهایی و ویژگی‌هایی که از آن قطعه مورد انتظار است نوع قالب نیز تفاوت می‌کند. به طور کلی قالب‌ها را می‌توان به چهار دسته تقسیم کرد:
?قالب‌های ریخته‌گری
?قالب‌های تزریق پلاستیک
?قالب‌های آهنگری
?قالب‌های پرس

❇️قالب سازی صنعتی چیست؟

?قالب سازی صنعتی را می‌توان در واقع فعالیتی نامید که به واسطه آن می‌توان با استفاده از ابزار و یا ماشین آلات خاص یک قطعه صنعتی را با استفاده از قطعه دیگر که قالب نامیده می‌شود ساخته و آن را فراهم آورد. قالب سازی صنعتی بخش مهمی‌از صنعت است که با استفاده از آن می‌توان قطعات صنعتی را در تعداد بالا تولید کرد.

?برای ساخت قالب صنعتی باید از لوازم قالب سازی استفاده کرد. این لوازم بر اساس نوع قالب و کاربرد آن‌ها استفاده می‌شوند. از لوازم قالب سازی می‌توان به ابزار هایی مانند سنبه، سنبه برش، دستگاه‌‌‌های تراشکاری، دستگاه‌‌‌های CNC، کفشک‌‌‌های چدنی و فولادی اشاره کرد. هر کدام از این ابزارها بر اساس نوع قالبی که مورد نیاز است تا ساخته شود، استفاده خواهند شد.

به مدیریت:امیر مداحی

 

 

 

قالب سازی , ریخته گری , تولید انواع ونت , ونت آهنی , ونت برنجی , ونت پلاستیکی , قالب سازی در کرج , تولید انواع ونت در کرج , قالب سازی کوشا در کرج , کاربرد قالب سازی , انواع قالب , ونت چیست , ونت سوراخ دار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed