هوشمند سازی و برقکاری حرفه ای خانگی و صنعتی الکترو صنعت پانیذ

✳️شرکت الکترو صنعت پانیذ با تکیه بر پرسنل مجرب و آموزش دیده در قالب تیمهای تخصصی آماده همکاری در زمینه‌‌‌های اجرای هوشمند سازی و برق کاری ابنیه و پروژه‌‌‌های مسکونی و تجاری می‌باشد.

✳️آغاز فعالیت این شرکت در زمینه صنعت برق و هوشمند سازی در قسمت صنعتی و ساختمان از سال 1391 آغاز شده است و در طول این سال‌ها پروژه‌‌‌های زیاد و شاخصی را از جمله نصب سیستم‌‌‌های هواشناسی سکوهای نفتی در شرکت نفت فلات قاره، همکاری در پروژه‌‌‌های تونل نیایش، پل صدر، تونل امیرکبیر، تونل شهدای غزه و پروژه‌‌‌های هوشمند سازی و برقکاری ابنیه و…. را با موفقیت به انجام رسانیده و در راستای اهداف خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

✳️این شرکت نه تنها در هوشمند سازی ساختمانها بلکه با اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان منطبق با استانداردهای وزارت راه و شهرسازی و مبحث 13 مقررات ملی سعی بر آن داشته تا رضایت کامل مشتریان را معطوف به خود کند.

🔴برق ساختمان هوشمند

🔰پیشرفت تکنولوژی در همه عرصه‌‌‌های زندگی تحول ایجاد کرده است. تاثیر تکنولوژی‌‌‌های جدید را می‌توان در خانه‌ها هم دید. در اغلب ساختمان‌‌‌های مسکونی انواع لوازم برقی هوشمند جای وسایل برقی قدیمی‌را گرفته اند. برای استفاده از این لوازم لازم است تا سیم کشی برق ساختمان به صورت درست و اصولی کار شده باشد. در گذشته سیم کشی ساختمان به پیچیدگی امروز نبود. لوله کشی برق، کابل کشی و سیم کشی پایه سرویس‌‌‌های برق رسانی به ساختمان بودند هنوز هم کم و بیش ماجرا به همین صورت است ولی نحوه اجرای کار و طریقه نصب سیستم‌‌‌های هوشمند بسیار متفاوت از سیم کشی برق سنتی است.

🟣 مقایسه برق ساختمان هوشمند با سنتی

⚜️سیم کشی سنتی طبق نقشه برق ساختمان انجام می‌شود در این سیستم کلیدها در مسیر قرار می‌گیرند و کنترل هر مصرف کننده برقی از طریق همین کلیدها انجام می‌شود. در واقع برای خاموش و روشن کردن منبع تغذیه برق ساختمان می‌توان کلید مربوط به همان قسمت را روشن یا خاموش کرد. فیوزهای برق در هر واحد جداگانه نصب می‌شود و همه لوازم برقی به سیستم سیم کشی برق ساختمان متصل هستند. اما در سیم کشی خانه هوشمند نیازی به نصب کلید برای هر مصرف کننده برق نیست. در این سیستم تابلو برق هوشمند جای تابلو برق ساختمان را گرفته است و ماژول‌‌‌های خروجی همگی از همین طریق تغذیه و کنترل خواهند شد.

به مدیریت: هادی امامی‌

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

✅پروژه ها✅
پروژه مدرن فرمانیه مهندس مظلومین هوشمند سازی 9 واحد( فرمانیه – بن بست خویی) سال 1392

 

برق کاری و هوشمند سازی واحد آقای تقوی برج پارمیس خیابان فرشته

 

برق کاری و هوشمند سازی پروژه نسترن 3

 

برق کاری و هوشمند سازی پروژه نسترن 4

 

برقکاری و هوشمند سازی پروژه ویلایی دماوند

 

برقکاری و هوشمند سازی پروژه خانم رحمانی خیابان فرشته

 

برقکاری و هوشمند سازی ویلای آقای پزشکیان شهرک دهکده فردیس

 

برقکاری و هوشمند سازی آپارتمان آقای دکتر اشراقی مرزداران

 

برقکاری و هوشمند سازی ویلای آقای دکتر اشراقی کردان

برقکاری و هوشمند سازی ویلای آقای دکتر اشراقی کردان

 

برقکاری و راه ندازی صنعت چوب ورگر

 

 

 

 

هوشمند سازی و برقکاری حرفه ای خانگی و صنعتی الکترو صنعت پانیذ در تهران , هوشمند سازی ساختمان , برقکاری , شرکت الکترو صنعت پانیذ  , هوشمند سازی منازل , هوشمند سازی صنعتی , تاسیسات الکتریکی ساختمان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed