واردات برنج ۱۱۲۱ روزبدان

واردات و خرید و فروش انواع برنج ها خارجی

احتراما به استحضار میرسد ، گروه روزبدان عرضه کننده محصولات غذایی از قبیل برنج ایرانی ، برنج هندی دانه بلند ۱۱۲۱، برنج اروگوئه، برنج آمریکائی محصولات خود را بصورت مستقیم با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه فروشگاههای زنجیره ای… جهت همکاری اعلام میدارد، لذا خواهشمند است جهت همکاری با شماره های ذیل تماس بگیرید

دارای شماره ثبت و دفتر عملیاتی در بندر عسلویه واقع شده است این شرکت فعالیت خود را با مدیر عاملی مهندس علیرضا ظهیری جهت امر واردات و صادرات ارزاق عمومی آغاز و بلافاصله پس از گذشت چندین ماه از آغاز فعالیت خود با داشتن پرسنلی مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه تجارت جهانی به گسترش رسانید. عمده زمینه فعالیت این شرکت در امر واردات برنج،مشاوره در امور گمرکی،ترانزیت داخلی ،تخلیه و بارگیری،چارترینگ، فورواردینگ خدمات خرید و ارسال کالا از کشورهای آسیای میاینه می باشد. تنوع خدمات ویژگی منحصر به فرد این شرکت می باشد. از دیگر رموز موفقت گروه بازرگانی پترو دانیال البرز سرعت ، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی می باشد.

مدیریت هماهنگ نیروهای متخصص با تجربه ارتباط قوی و توانمندی اطلاعاتی با حرکت در مسیر آخرین قوانین را قادر ساخته به خوبی و در کمترین زمانP.D.Aو مقررات واردات جاری بازرگانی و توسعه و تجارت شرکت ممکن هر گونه عملیات تجاری را با موفقیت و به تتمیم و تکمیل و انجام رساند این شرکت با توجه به نیاز بازار و همچنین استان های کشور اقدام به برپایی یک بازرگانی قوی در اسکله پارس جنوبی عسلویه نموده است و آماده عرضه خدمات به مشتریان عزیز می باشد گروه در حال حاضر در زیمنه واردات برنج که جز ارزاق عمومی و عمده مصرف کشور می باشد فعالیت می نماید استراتژی های ما بین المللی شدن ،تنوع کسب و کار،تنطیم بازارر داخل،تأمین مایحتاج ارگان های داخلی، توسعه و صنعتی شدن تجارت خارجی است.

شرکت بازرگانی پترو دانیال البرز P.D.A

و مجوز IRCطبقه دارای کد ۵و برند ثبتی با نام روزبدان در ۱۵۱۰به شماره ثبت واردات قادر به تأمین ارزاق عمومی همچون برنج از کشور هند و پاکستان می باشد . این شرکت آمادگی خود را جهت ارایه هر گونه خدمات واردات و بازرگانی را در سریع ترین زمان اعلام می دارد

انجام امورات مربوط به محمولات وارداتی، ترانزیتی،زمینی،دریایی و هوایی به اقصی نقاط جهان فعال در زمینه واردات برنج از کشورهای آسیای میانه قبول و انجام سفارشات ترانزیت داخلی و خارجی، ریلی،زمینی،هوایی  و دریایی EXW -FCA-FAS-FOB-CFR-CIF-DAT-CPT-DAP-CIP-DDP برخی مزیت های شرکت بازرگاین پترو دانیال البرز  دارای تیم خبره و ماهر۲۴ ساعته در بندر عسلویه دفتر بازرگانی  )CMR( )و راهنامه BL(دارای بارنامه بیمه شده  حمل و تحویل به موقع سفارشات  حس مسئولیت پذیری بالا 

زمینه فعالیت :

واردات،کابوتاژ و ترخیص کالا  ترانزیت کالا  مشاره در امور گمرکی و ترانزیت کالا  تخلیه و بارگیری  تأمین شناور در تناژ های مختلف  خدمات چارترینگ و فورواردینگ  تأمین به موقع ارزاق عمومی 

خط مشی و اهداف  افزایش سطح رضایت مشتریان و تقویت ارتباط دو جانبه  واردات و تنظیم بازار داخل  واردات با نازلترین قیمت کمک به نهاده های داخلی در تنظیم بازار و افزایش قدرت خرید همگان

📢 توجه
🔔 توجه !!!!!!!!!!
‏GMO – محصولات تراریخته یا اصلاح ژنتیکی شده، چیست ؟ محصولاتی که از طریق مهندسی و اصلاح ژن‌های یک ارگانیسم به دست می‌آیند، “تراریخته” می‌گویند که معادل Genetically Modified Organisms یا GMOs است. در این اصلاح ژنتیکی، “دی.ان.ای” موجودات با استفاده از روش‌های درون شیشه‌ای تغییر می‌یابد، یعنی دی‌ان‌ای (اسید نوکلئیک) پس از ایجاد تغییر در خارج از بدن آن موجود یا گیاه، به درون سلول‌های آن منتقل می‌شود به نحوی که بتواند به جزیی از دی‌ان‌ای آن موجود تبدیل شود.
این تغییر می‌تواند موجب تولید فراورده‌هایی شود که برای مثال در محصولات کشاورزی صفات مطلوبی مانند مقاومت به آفات و تحمل خشکی،ایجاد کنند و این ویژگی را به نسل‌های بعدی محصول انتقال دهند. اما مخالفان محصولات تراریخته GMO می‌گویند پیامدهای استفاده از فناوری اصلاح ژنتیکی هنوز به اثبات نرسیده است و در نتیجه به طور بالقوه خطرناک است.
و همچنین شرکت Scents دارای گواهینامه بین المللی می باشد که تایید می نمایید این کارخانه جهت تولیدمحصولات خود (شربت فروکتوز HFCS) از ذرت و محصولات بیوتکنولوژی، به هیچ وجه استفاده نمی کند.

🏥 معاونت آزمایشگاهی هُلدینگ پترو دانیال البرز
👤 الهه گلچین

سمت تقاضا :

موجودی برنج پاکستانی،استیم هندی و برندهای مشهور در حد صفر است.
در کنار آن موجودی برنجهای کم کیفیت و برندهای متفرقه نیز پایین است.
رفتار بنکداران تغییر کرده و آنچنان که سابقا عادت به پر نگهداشتن انبارهایشان داشتند دیگر خبری نیست چرا که خوب میدانند دولت حدود ٢٠٠ هزارتن برنج واردکنندگان را که در گمرکات ،احتکار شرعی کرده است بزودی خارج خواهد کرد و قیمتها را که این روزها بالاست تحت تاثیر قرارمیدهد(البته به شرط تخصیص ارز دولتی).
در وأقع در حال حاضر انبارهای گمرک حکم انبار بنکداران را بازی میکند.
سمت عرضه:
از طرف دیگر چند ماهی است هندوستان از ایران نفتی خریداری نکرده است و روز به روز از میزان پول نفت ایران که برای کالاهای استراتژیک باید تخصیص داده شود کم میشود و آنچه تجربه چند ماه مدیریت جناب همتی ریس بانک مرکزی نشان داده است قطعاتمایلی به تخصیص راحت ارز به کالاهای استراتژیک هم ندارد.
نتیجه گیری :
در شرایط کنونی دولت تا زمانی که بازار تقریبا تخلیه کامل نشود اجازه ترخیص بارهای رسوبی را نمیدهد- با فرض مجوز از طرف دولت، بانک مرکزی به راحتی به واردکنندگان ارز تخصیص نمیدهد – حتی بعد از تخصیص ارز، با تعهدهایی که از واردکنندگان أخذ شده است هم قیمت و هم توزیع تحت کنترل دولت میشود- در کنار این موضوعات انتخابات اول اسفند ماه مجلس را اضافه کنید که دولت ناگزیر به کنترل قیمتها در این محدوده میباشد.
قاعدتا بعد از انتخابات باید شاهد تغییرات اساسی در نرخ ارز تخصیصی باشیم

 

 

👆👆👆 برنج اصیل ایرانی 👆👆👆

 

 

 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed