واردکننده لیبل پرینتر و اسکنر رادین پیک رسان آرتا

⚜️ انواع پرینتر، اسکنر، لیبل پرینتر 

⚜️ با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت

⚜️ سرعت عمده و خرده

🔰 لیبل پرینتر،چاپگر بارکد،بارکد پرینتر،پرینتر لیبل،لیبل زن وچاپگر برچسب بارکد نام‌‌‌های متفاوت دستگاه چاپگر لیبل پشت چسب دار می‌باشند.این دستگاه‌ها برای فرایند چاپ بر روی برچسب هایی که به صورت رول تولید شده اند طراحی شده است.با استفاده از لیبل پرینتر می‌توان اطلاعاتی نظیر اسم مجموعه،لوگو،بارکد و… را طراحی و چاپ نمود.لیبل پرینتر‌ها از نظر نوع و کارایی به دو دسته بارکد پرینتر‌‌‌های رومیزی و صنعتی تقسیم می‌شوند.

🔰 با استفاده از پرینترهای لیبل زن میتوان لیبل‌‌‌های مختلف و دلخواهی برای اجناس طراحی کرد تا مصرف کننده‌ها و فروشنده‌ها بتوانند به راحتی به اطلاعات کالا دسترسی داشته باشند.پس مورد استفاده ی این پرینترها بیشتر در حیطه ی صنعت و کارخانه‌ها می‌باشد.

🔰 از اساسی ترین تفاوت‌‌‌های این دو نسخه از پرینترهای لیبل زن میتوان به توان کارایی آن‌ها اشاره کرد.جالب است بدانید پرینترهای لیبل زن در فرایند چاپ هرگز از جوهر استفاده نمی‌کنند.این پرینترها از ماده ای به نام ریبون تغذیه می‌شوند.ریبون نوعی جوهر مخصوص است که برای هر نوع لیبل نوع مخصوصی از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

🔰 ریبون‌ها از نظر شکل ظاهری مشابه هم هستند ولیکن با توجه به مواد تشکیل دهنده آن دارای کاربردهای متفاوتی می‌باشند که این امر موجب اختلاف قیمت آن‌ها نیز می‌گردد.ریبون انواع مختلفی خواهد داشت،که مختصرا می‌توان به انواع آن اشاره کرد: ریبون‌‌‌های وکس،وکس رزین،رزین،سوپر رزین. لیبل پرینترها بر اساس اندازه ای که عرض هد(head)دستگاهشان جا داشته باشد توانایی و قابلیت چاپ دارند.

♻️ لیبل پرینتر رومیزی یا Desktop Barcode perinter:

🔰 لیبل پرینتر‌‌‌های رومیزی از جنس پلاستیک با کیفت بالا ساخته شده اند و بدنه دستگاه در برابر ضربه شدید مقاوم نبوده و هد دستگاه با توجه به نوع کارایی در برابر گرد و غبار حساس می‌باشدو برای چاپ لیبل در تیراژ پایین طراحی شده است.لیبل پرینتر‌‌‌های رومیزی بیشتر در محیط‌‌‌های اداری و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

♻️ لیبل پرینتر صنعتی یا Industrial Barcode perinter:

🔰 لیبل پرینتر‌‌‌های نیمه صنعتی و صنعتی از جنس آلمینیوم قالب گیری شده می‌باشد و بدنه دستگاه در برابر ضربه مقاوم بوده و هد دستگاه برای محیط‌‌‌های صنعتی طراحی شده،گرد و غبار بر روی هد دستگاه تاثیری نخواهد داشت و برای چاپ انواع لیبل در تیراژ بالا طراحی شده است.

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

لیبل پرینتر روم TE200

 

لیبل پرینتر صنعتی 244

لیبل پرینتر LAN

 

لیبل و فیش پرینتر قابل حمل تی اس سی Alpha-2R

 

لیبل پرینتر قابل حمل تی اس سی Alpha-3R

 

پرینتر لیبل زن بیکسلون BIXOLON SLP- T400

 

لیبل چیست , روش کار با دستگاه لیبل زن meva , سایز لیبل بارکد , آموزش نرم افزار label artist , طرز کار دستگاه لیبل زن , نصب لیبل زن postek , اموزش لیبل زدن , آموزش نرم افزار بارتندر , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed