واردکننده نخ علف زن تیتانیومی نیلا صنعت

🔴نیلا صنعت واردکننده بهترین و با کیفیت ترین نخ علف زن تیتانیومی فرانسوی و آلمانی می باشد.

❇️نخ علف زن چیست؟

💠در چمن‌زن‌های مرسوم اگر به بخش زیرین وسیله دقت کرده یا سابقه باز کردن و تعمیر آن را داشته باشید، متوجه خواهید شد که وطیفه بریدن و کوتاه کردن چمن‌ها بر عهده یک پره فلزی است که همانند یک تیغ تیز چمن‌های سطح را حذف خواهد کرد اما در دستگاه علف‌زن داستان کمی فرق دارد. اساس کار دستگاه علف‌زن نیز مشابه چمن‌زن بوده و بر مبنای چرخش مداوم موتور ایجاد شده است اما با این تفاوت که در علف‌زن خبری از تیغه فلزی نیست.

💠در ماشین علف‌زن برخلاف دستگاه چمن‌زن، نیروی چرخش موتور صرف چرخش مداوم قطعات نخ خواهد شد؛ در واقع همان نخ علف‌زن یا نخ علف‌تراش باید به جای یک تیغه فلزی، در حین چرخش، تنه گیاهان را بریده و کوتاه کند. سرعت بالای چرخش نخ علف‌زن باعث می‌شود تا برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد به ابزاری برنده تبدیل شود.

💠نخ علف‌زن در جنس‌ها، متراژ‌ و قطرهای خاصی خریداری شده و مطابق دستورالعمل خاصی در بخش انتهایی علف‌زن نصب می‌شوند.در نهایت طول خاصی از نخ علف‌زن از وسیله بیرون مانده و وسیله برش گیاهان باشد. این نخ بسته به نوع کاربرد آن دارای انواع مختلفی است که شما در هنگام خرید باید با آن‌ها آشنایی داشته باشید. البته باید گفت که در بسیاری موارد نخ علف‌زن به صورت اختصاصی برای مدل‌های خاصی تولید خواهد شد و برای هر مدلی قابل نصب و استفاده نیست.

❇️انواع نخ علف زن:

🌀نخ علف‌زن با مقطع دایره‌ای (دوار)

باید گفت که این ابتدایی‌ترین نوع نخ علف‌زن است که با مقطعی دایره‌ای از میزان برندگی کمتری نسبت به سایر انواع برخوردار است. در اصطلاح عامه به این نوع نخ علف‌زن ، نخ گرد نیز گفته خواهد شد.این نوع فقط در شکل طراحی ابتدایی‌ترین نخ علف‌زن نیست بلکه در کارکرد نیز این تیپ از نظر حجم کارکرد ابتدایی‌ترین انتخاب بوده و برای استفاده در باغچه‌هایی با حجم کم گیاهان مناسب است. اگر تراک گیاهان هرز باغچه شما بالاست، این نوع نخ برای دستگاه علف‌زن شما پیشنهاد نمی‌شود.

🌀نخ علف‌زن ستاره‌ای

نوع دیگری از نخ علف‌زن که دارای مقطعی به شکل ستاره است. نخ علف ‌زن ستاره‌ای بخاطر داشتن لبه‌های تیز بیشتری که ناشی از نحوه طراحی مقطع آن است، دارای برندگی به مراتب بیشتری نسبت به نوع قبلی است.در مقطع این نوع نخ علف‌زن شاهد یک حالت ستاره‌ای هستیم که اغلب دارای شش لبه مختلف است. خرید این نخ علف‌زن بیشتر به افرادی پیشنهاد می‌شود که به شکل حرفه‌ای با وسیله کار می‌کنند و با گیاهان پر تراکمی سروکار دارند.

🌀نخ علف‌زن مربعی

این نوع از نخ که در واقع مدلی بین تیپ ستاره‌ای و دایره‌ای است، از نظر برندگی و قدرت از نوع دایره‌ای پر کاربرد‌تر بوده و با وجود چهار لبه تیز در مقطع آن تا حد خوبی توان کار در باغچه‌هایی با تراکم متوسط را دارد.این نوع نخ علف‌زن نیز انتخابی حرفه‌ای است و می‌تواند دستگاه علف‌زن شما را به یک وسیله حرفه‌ای با سطح برندگی مناسب تبدیل کند. البته بسته به سطحی که در آن قصد کار دارید نیز، این نوع نخ به خاطر مقاومت بیشتری که نسبت به نوع دایره‌ای دارد انتخاب بهتری است.

به مدیریت:میلاد همتی

 

 

 

 

 

نخ علف زن , نخ علف زن چیست , کاربرد نخ علف زن , دستگاه علف زن , واردکننده نخ علف زن تیتانیومی نیلا صنعت در زنجان , انواع نخ علف زن , بهترین کیفیت نخ علف زن , مجموعه نیلا صنعت در طارم زنجان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed