فروش و واردکننده لوازم یدکی و پمپ کارواش والکو در تهران

🔴پمپ کارواش با سه نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی وجود دارد. تفاوت انواع پمپ های کارواش در قدرت موتور و فشار بار الکتریکی می باشد. پمپ های خانگی معمولا تکفاز و پمپ های صنعتی سه فاز هستند و دارای قدرت موتور بیشتری هستند.

🔴پمپی که در کارواش ها یا واترجت ها مورد استفاده قرار دارد پمپ پیستونی می باشد و به همین علت به این پمپ ها، پمپ پیستونی هم گفته می شود. پمپ کارواش یا واترجت یک وسیله برای شستشو است که پمپ پیستونی در داخل آن قرار دارد. موتور پمپ کارواش در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود است.

🔴از پمپ کارواش یا واترجت برای شستشو در مصارف خانگی مثل شستشوی اتومبیل، کف سالن و راهروها، شیشه و … استفاده می شود. اما پمپ کارواش یا واترجت در مصارف صنعتی هم کاربرد دارد. از مواردی که پمپ های کارواش در آن کاربرد دارند می توان به چربی برداری، رنگ بری، رسوب زدایی، شستشوی دستگاهها و تاسیسات صنعتی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. قابلیت پمپ های کارواش باعث شده است تا در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سرامیک، لوله سازی و … از آنها استفاده شود.

به مدیریت:آقای علی رضا امیرخانی

 

 

 

 

پمپ , پمپ کارواش , انواع پمپ کارواش , واردکننده پمپ کارواش والکو در تهران , فروش و واردکننده لوازم یدکی و پمپ کارواش والکو در تهران , کارکرد پمپ کارواش , نحوه عملکرد پمپ کارواش ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed