پارچه سرای آقایی پور

💠بورس شیکترین پارچه‌‌‌های ایرانی و خارجی

💠عرضه کننده انواع پارچه‌‌‌های اسپرت و مجلسی

💠فروش انواع پارچه و پرده‌‌‌های سلطنتی

همه سعی و تلاش مجموعه ما معطوف آن است که محصولات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارایه کنیم.
حمایت و خرید شما مشتریان عزیز از محصولات این مجموعه، موجب دلگرمی‌و تلاش مضاعف ما در جهت رضایتمندی مشتریان عزیز شده است.
🔻خرید به صورت اینترنتی و حضوری🔻

✳️پارچه لایه‌ای نرمش‌پذیر و انعطاف‌پذیر است که از شبکه‌ای از نخ‌ها، الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است. نوع نخ‌ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را به‌وجود می‌آورند.

✳️انتخاب یک پارچه مناسب برای دوختن لباس، تصمیم بسیار مهمی‌است که به‌ دقت، بررسی و صبر زیادی نیاز دارد، چون درنهایت زیبایی لباس تا حد زیادی به نوع پارچه و کیفیت آن بستگی دارد. در حال حاضر انواع مختلفی از پارچه در بازار وجود دارند که هر کدام خصوصیات و کاربردهای متفاوتی دارند؛ از پارچه‌های الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی گرفته تا پارچه‌های پشمی‌و بافتنی

🔴پارچه کتان یا نخی

💎نخ پنبه یکی از اصلی‌ترین انواع الیاف است، یعنی خودش از الیاف مختلف و متفاوتی تشکیل شده است. پنبه از الیاف طبیعی گیاهان پنبه تهیه می‌شود و در درجه اول از سلولز تشکیل شده است، یعنی یک ترکیب آلی نامحلول و بسیار ضروری در ساختار گیاه که بافتی نرم و کرکی دارد. اصطلاح پنبه به بخشی از گیاه پنبه گفته می‌شود که در دمای بالا رشد می‌کند و یک نوع روکش برای الیاف پفکی پنبه ایجاد می‌کند. این الیاف را در ابتدا به شکل یک کاموا درمی‌آورند و سپس می‌بافند تا یک پارچه نرم و بادوام برای دوختن لباس‌های روزمره مانند تی‌شرت و لوازم پارچه‌ای خانه مثل ملافه ایجاد شود

🔴پارچه کرپ

💎کرپ یکی از انواع پارچه تهیه شده از الیاف ابریشمی، پشمی‌یا مصنوعی است که ظاهری برجسته و چین‌دار دارد و وزن آن معمولاً سبک تا متوسط است. از پارچه کرپ می‌توان برای دوختن انواع لباس‌ها ازجمله پیراهن، کت‌ و شلوار، بلوز، شلوار و موارد دیگر استفاده کرد. علاوه بر این می‌توانید از پارچه کرپ در دکوراسیون منزل (مثلاً پرده یا رو بالشی) نیز استفاده کنید.

🔴پارچه داماسک یا پارچه طرح‌دار

💎داماسک یک نوع پارچه دو رو و دارای طرح ژاکارد است، به این معنی که الگوی آن به‌جای این‌که روی پارچه چاپ شود، درون تار و پود پارچه بافته می‌شود. در حقیقت طرح این مدل پارچه از طریق فرآیند بافت ایجاد می‌شود که ترکیبی از دو روش مختلف بافت است. طرح روی پارچه با استفاده از ساتن بافته می‌شود، در حالی‌ که طرح پس‌زمینه از طریق یک بافت ساده، ماسوره یا اطلس نما به دست می‌آید. طرح پارچه داماسک می‌تواند چندرنگ یا تک‌رنگ باشد. علاوه بر این می‌توان آن را از انواع مختلف الیاف طبیعی مثل ابریشم، نخ، پنبه، پشم یا الیاف مصنوعی مثل ابریشم مصنوعی تهیه کرد.

🔴پارچه لینن

💎پارچه لینن یک نوع پارچه بسیار سبک و مقاوم است که از گیاه کتان درست شده است. این پارچه یکی از انواع رایج پارچه است که برای دوختن انواع لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارچه لینن قابلیت جذب بالا و قابلیت تنفس دارد. به همین دلیل برای درست کردن لباس‌های تابستانی گزینه‌ای ایده‌آل به شمار می‌آید و سبک بودن آن نیز منجر به عبور هوا و تعدیل دمای بدن می‌شود.

🔴پارچه ساتن

💎پارچه ساتن (در کنار بافت توییل و بافت ساده) یکی از سه نوع پارچه‌های بافت اصلی به شمار می‌آید و بسیار محبوب است. این پارچه ظاهری شیک و زیبا دارد، و به خاطر نوع بافت پارچه یک‌ طرف آن بسیار نرم و براق و طرف دیگرش مات است.

🔴پارچه ابریشم

💎ابریشم یک نوع فیبر طبیعی‌ست که توسط کرم ابریشم برای درست کردن لانه و پیله این حشره ایجاد می‌شود. پارچه ابریشم به دلیل درخشش، لطافت، دوام و استحکامی‌که دارد بسیار محبوب است. معمولاً از پارچه ابریشم برای دوختن لباس رسمی، انواع اکسسوری، ملافه، تودوزی لباس و موارد دیگر استفاده می‌شود.

به مدیریت: الیاس آقایی پور

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

پارچه سرای آقایی پور در رشت , پارچه سرا در رشت , پارچه , پارچه فروشی در رشت , انواع پارچه , قیمت پارچه , جنس پارچه , بهترین پارچه فروش در رشت , شیکترین پارچه‌‌‌های ایرانی و خارجی , پارچه اسپرت , پارچه مجلسی , پارچه پرده , پارچه ابریشم , پارچه لینن , پارچه ساتن , پارچه کرپ , پارچه کتان , پارچه نخی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed