پانسیون امپراطوری ژرمن

? خصوصیات اخلاقی و شخصیت نژاد ژرمن شپرد:

? این نژاد بسیار باهوش، وفادار و بسیار پر انرژی هست. یادگیری اش فوق العاده سریع است و غریزه اش برای محافظت از خانواده اش بسیار زیاد است.
? این سگ‌ها نژادی نترس هستند.تمایل دارند در نزدیک خانواده خود باشند و از غریبه‌ها دور باشند؛ژرمن شپرد بسیار حیوان اجتماع‌دوستی هست، بنابراین نباید مدت زیادی تنها بمانند و در نتیجه این موضوع به اضطراب جدایی در او منجر می‌شود.
? حس بویایی این نژاد بسیار قوی است و مناسب نگهبانی است. این سگ‌ها را باید از سنین پایین اموزش داد و استفاده‌‌‌های متعددی مثل نگهبانی و سگ امدادگر و پلیس دارد.

? رابطه ژرمن شپرد با کودکان خیلی خوب است و هم بازی مناسبی برای انهاست.
? از این سگ در کارهای مختلفی استفاده می‌شود مثل نگهبانی،سگ همدم و همراه خانواده،سگ پلیس،امدادگر،برای تشخیص مواد مخدر، برای یافتن مجرمان فراری و خدمت به نیروهای مسلح!
? این نژاد بسیار پر انرژی و وفادار است.
? توانایی‌‌‌های این نژاد بسیار فراتر از یک سگ است.چوپان آلمانی در واقع سرآمد در بین سگ‌‌‌های ورزشی است و در چابکی, اطاعت, ردیابی و البته شبانی عالی است. چوپان آلمانی هنوز در مزارع و مراتع در سراسر جهان از جمله ایالات متحده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

? نیم ساعت پیاده روی در روز و دو بار در روز بازی یا فعالیت در طی آموزش برای او‌نیاز است.
? این نژاد محافظ خوب و با محبتی برای خانواده هاست که یک انتخاب عالی برای خانواده هایی است که کودکان کوچک دارند. با ورزش کافی و فرصت‌‌‌های فعالیتی مناسب به این نژاد و تامین نیازهای فعالیتی او می‌تواند این سگ در یک شهر کوچک و یک آپارتمان زندگی کند. آنها مناسب برای زندگی در حیاط خلوت هستند اما نیاز به زندگی در داخل خانه به عنوان یک عضو از خانواده دارند.

? مراقبت از ژرمن شپرد:

? توله سگ چوپان آلمانی باید اجتماعی شود و آموزش ببیند که با شما زندگی کند. این سگ فوق العاده قادر و با توانایی‌‌‌های بالاست و به درستی ترفندها را یاد می‌گیرد. یک هماهنگی میان ورزش، رژیم غذایی و محبت توله سگ بسیار مهم است. علاوه بر رژیم غذایی در چوپان آلمانی فراموش نکنید که داروهای پیشگیرانه و واکسیناسیون نیز مهم است.

مدیریت:آقای شیخ لو

شماره‌‌‌های تماس:
۰۹۳۷۴۶۰۷۳۱۹
۰۹۳۷۵۷۰۰۵۷۲
۰۹۱۹۸۱۹۷۶۸۵

 

 

 

 

مشخصات سگ ژرمن شپرد اصیل , قیمت سگ ژرمن , عکس سگ ژرمن شپرد پلیس , عکس توله سگ ژرمن شپرد , سگ ژرمن شپرد سفید , سگ ژرمن دوبرمن , انواع سگ ژرمن , آموزش سگ ژرمن شپرد پلیس , بهترین پانسیون سگ در تهران , پانسیون امپراطور ژرمن در تهران , پانسیون ژرمن در تهران , 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مهرابی 24 فروردین 1400 11:04 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

😍😍😍😍